20х3: 60 цікавинок письменниці Наталії Чайковської. ФОТО. ВІДЕО

23 Листопада 2022

Як добре ви знаєте своїх друзів, близьких та рідних? Чи орієнтуєтесь ви у їхніх смаках та вподобаннях? Чого вони бояться і чим захоплюються, де п’ють ранішню каву і про що мріють?..

А людські цікавинки такі захопливі! Ну як же ж їх не вивідати? Саме тому ми відновлюємо нашу рубрику «20х3»! Це 20 питань, на кожне з яких є по три відповіді. Коротко, лаконічно і несподівано! Сьогодні ми розповімо вам про цікавинки волинської письменниці, володарки спецвідзнак премії «Коронації слова» Наталії Чайковської:

1. Улюблені місця в Луцьку: Старе місто, місце біля будинку скульптора Голованя і місця біля Стиру.

2. Найсмачніший обід: Червоний борщ, картопля з відбивними, салат з квашеної капусти. Список можна продовжити до безкінечності ).

3. Найароматніша кава: Вдома, з книжкою, з улюбленої чашки і щоб було тихо. Люблю тишу)

4. Мамині страви: Пироги з сиром, котлети, фірмовий суп – це коли мама кидає туди все, що є під рукою, а на питання навіщо ті всі інгредієнти там, каже, щоб їла і мовчала)

5. Зухвалі вчинки в школі: Прогуляла уроки математики. Ховалася в бібліотеці) Сказала класній керівничці, що вона не права, коли та реально перегнула палку. Вступила в бійку, коли мене та інших дітей обізвали селюками. Досі пам’ятаю, як зачепило за живе. Щоправда, битися я не вмію, то теж трохи отримала)

6. Моменти щастя: Народження дітей, час проведений з сім’єю (а ми доволі часто це практикуємо), миті, коли вперше отримуєш авторські примірники своїх книжок

7. Страхи: Багато. Особливо зараз. Але найбільше криє, коли зіштовхуєшся з ситуаціями, які пов’язані з хворобами рідних, і розумієш своє безсилля.

8. Книги, які варто почитати: Мої!!! «Поверніть моє дитинство» і «Порцелянову ляльку») Пораджу ті, які самій дуже сподобалися – Гарпер Лі «Вбити пересмішника», Еріх Марія Ремарк «Тріумфальна арка» і Халед Хоссейні «Ловець повітряних зміїв».

9. Фільми, які варто подивитись: «Ціна правди», «Гіркі жнива» і «Кіборги. Герої не вмирають».

10. Улюблені музичні композиції: Рідко слухаю музику, як вже казала, люблю тишу, бо нескінченно думаю) Але якщо загалом, то кайфую від українських пісень.

11. Відомі особистості, з якими хотіла б познайомитись: Тут теж можна до нескінченності, бо сюди можна віднести і видавців, і письменників, і…

12. Мрії, які здійснились: Побудували власний дім, отримання літературних премій і нагород, вихід у світ книжок і переклад «Порцелянової ляльки» німецькою мовою.

13. Мрії, які здійсняться: Не скажу) але знаю, що збудуться. Бо після здійснення однієї я починаю працювати над здійсненням іншої. Ключове слово – працювати.

14. Останні набрані номери: Мама, чоловік, син.

15. Курйозні випадки з життя: Навіть не знаю. У мене часто щось трапляється, то собака посеред вулиці вкусить за ногу, то я впаду посеред облдержадміністрації, то якось їхали на море і вийшли на станції на перон, а провідник десь повіявся. Ми стояли, аж раптом потяг почав їхати, а ми усім вагоном за ним бігти)

16. Риси, якими пишаєтесь: Впертість, цілеспрямованість, працьовитість (щодо останнього, як каже моя мама, аж занадто)))

17. Риси, яких би позбулися: Позбулася б ниття. У мене є суперздібність – я починаю розв'язувати проблеми, які може стануться, а може й не стануться в майбутньому. Ще я надміру емоційна і не завжди впевнена в собі.

18. Життєві принципи, яких дотримуєтесь: Чесність, простота, відкритість. Щодо цих принципів дуже вимоглива до себе, також цього ж хочу від людей.

19. Професії, які спробували б: Вчителька (хоча, як каже моя донька, не довели Боже), бібліотекарка.

20: Побажання собі: Ніколи, ніколи, ніколи не здаватися, як казав Черчіль. Це і побажання і життєве кредо. Але найбільше хочу побажати нам усім перемоги в миру.

Також читайте про цікавинки медійниці та психологині Катерини Той, дизайнерки Лілії Радіцької, головної редакторки глянцю «People UA» Олени Бекеши, художниці Алли Харчук, журналістки та листоноші Світлани Зозулі, майстрині з гриму Ольги Схаб, журналістки Олени Кузьмич, фотографки Ліди Кожевнікової, бізнесмена Володимира Луцика, блогерки Ірини Дищаковської, мандрівниці Катерини Павлової, приватного підприємця Сергія Ткачука, плюс-сайз моделі Ірини Демчук, журналістки Наталії Комар, бізнес-тренерки Вікторії Мухамедової, радіоведучої Вікторії Куманської, фінансового консультанта Андрія Тимощука, підприємця Володимира Окладного, психологині Світлани Сасюк, фотографки Ірини Кабанової, адвокатеси та громадської діячки Наталії Рабомізо, фотографа Романа Домбровського, бізнесвумен Юлії Євпак, бізнесмена Віктора Грисюка, власниці інернет-магазину Альони Дробишінець, спортсменки Вікторії Казакової, активіста Олексія Кушнєра, активістки Олени Галапчук-Тарнавської, журналіста Богдана Коваля, ведучої Наталки Войтович, танцівниці Анжеліки Арутюнян, громадського діяча Володимира Редкача, засновника легендарної луцької кав'ярні Анатолія Форманюка, дитячої письменниці Наталії Гуркіної.

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter