20х3: 60 цікавинок бізнес-тренерки Вікторії Мухамедової

17 Вересня 2020

Як добре ви знаєте своїх друзів, близьких та рідних? Чи орієнтуєтесь ви у їхніх смаках та вподобаннях? Чого вони бояться і чим захоплюються, де п’ють ранішню каву і про що мріють?..

А людські цікавинки такі захоплюючі! Ну як же ж їх не вивідати? Саме тому у нас з’явилася новенька рубрика «20х3»! Це 20 питань, на кожне з яких є по три відповіді. Коротко, лаконічно і несподівано! Сьогодні ми розповімо вам про цікавинки Мухамедової Вікторії – незалежної фінансової консультантки, керівниці регіонального представництва у м.Луцк ТзОВ «ОВБ Алфінанц Україна», бізнес-тренерки.

1.Улюблені місця в Луцьку: зоопарк, Театральний Майдан, рідний офіс

2.Найсмачніший обід: піцерія «Фелічіта», «101 КМ», кафе «Легенда»

3.Найароматніша кава: «Кава Авеню», «Бар 11», «Віденська кава»

4.Мамині страви: борщ, млинці з м`ясом, бігус

5.Зухвалі вчинки в школі: започаткувала класну традицію: раз у місяць втікати з останнього уроку, щоб з гітарою на центральному майдані Ташкента, зібравшись у коло, співати пісні свободи. «Машина часу», Віктор Цой, «Нещасний випадок» - саме їх репертуар у 80-х роках мав дух волі і дуже різнився від того, що пропонувало нам радянське телебачення. Традиція прижилася і був момент, що разом з нами на площі співало десь 500 людей. Це було незабутньо і у той час – дуже зухвало!

6.Моменти щастя: народження доньки, народження онука, святкування 40-річчя Холдингу ОВБ у Кельні

7.Страхи: стати непотрібною суспільству, велика війна, втрата рідних

8.Книги, які варто почитати: «Чорний обеліск», «Три товариша» (Еріх Марія Ремарк), «Масік» (Любов Бурак «Дзвінка Торохтушка»)

9.Фільми, які варто подивитись: «Список Шиндлера», «Мовчання ягнят», «Піаніст»

10.Улюблені музичні композиції: Бах

Шопен

Албіноні

11.Відомі особистості, з якими хотіла би познайомитись: Фрідріх Ніцше, Зігмунд Фрейд, Цар Соломон


12.Мрії, які збулись: відвідала 39 країн, самореалізувалась як приватний підприємець, бо завжди хотіла мати свободу у своїх діях, маю широке коло однодумців

13.Мрії, які збудуться: кожна українська родина фінансово грамотна і успішна, в Україні у кожному містечку є фінансово-консалтінгові офіси – куди може звернутися за безкоштовною консультацією кожен, хто бажає поліпшити своє матеріальне становище; Луцьк кращий за Відень за якістю життя

14.Останні набрані номери: Тарас Колодій, Богдан Дудар, Наталія Гуркіна

15.Курйозні випадки з життя:

Колись налякала маніяка, котрий забіг за мною до під’їзду з ножем, тим, що почала читати йому голосно і виразно вірш Асадова: «Комсомол пугаешь, врешь подонок, ты же враг, ты кровь людскую пьешь...» Ну, і далі по тексту. Він настільки був ошелешений, що навіть не помітив моєї втечі. Я гучно покликала допомогу, і вже він драпав від людського гніву і міліції. Коли згадую про цей випадок, завжди усміхаюся і говорю, що книжки іноді рятують життя!

16.Риси, якими пишаєтесь: ініціативність, дієвість, терпіння

17.Риси, яких би позбулася: прокрастинація, прокрастинація, прокрастинація

18.Життєві принципи, яких дотримуєтеся: не обіцяти того, що не зможу виконати, бути тільки з тими, з ким хочу бути, не зраджувати себе і своїх друзів

19.Професії, які спробувала би: психолог, письменник, директор по креативних напрямках

20:Побажання собі: Ніколи не здаватися, багато навчатися, жити у гармонії з собою, природою і суспільством


2
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter