20х3: 60 цікавинок медійниці та психологині Катерини Той. ФОТО. ВІДЕО

15 Листопада 2022

Як добре ви знаєте своїх друзів, близьких та рідних? Чи орієнтуєтесь ви у їхніх смаках та вподобаннях? Чого вони бояться і чим захоплюються, де п’ють ранішню каву і про що мріють?..

А людські цікавинки такі захопливі! Ну як же ж їх не вивідати? Саме тому ми відновлюємо нашу рубрику «20х3»! Це 20 питань, на кожне з яких є по три відповіді. Коротко, лаконічно і несподівано! Сьогодні ми розповімо вам про цікавинки медійниці й магістра психології та HR Катерини Той:

1. Улюблені місця в Луцьку: Звичайно це наш улюблений парк відпочинку ім. Лесі Українки. Люблю гуляти в старій частині міста. І на вулиці, знову ж таки, Лесі Українки – куди без неї на Лесиній землі. Заходжу в кафешку «Хеппі Бейкері». Там одна з кращих випічок. Ще полюбляю «Шарлотку» і «УНО».

2. Найсмачніший обід: Найсмачніші обіди для мене у «Курені». Зазвичай замовляю шубу і горохове пюре. Ще полюбляю китайську кухню, то це обід в UMAMI.

3. Найароматніша кава: Каву полюбляю замовляти в «Ідеалісті». Особливо в спекотну пору року.

4. Мамині страви: Це пиріжки з сиром і з вишнями. А також пампушки з оселедцем на пісну вечерю.

5. Зухвалі вчинки в школі: Десь в класі третьому читала вірш на сцені і забула від хвилювання слова, то сказала «Тьху, блін» на весь зал в мікрофон. І втікла. Не знаю чи то зухвалий вчинок, чи більше факап. Було смішно всім.

6. Моменти щастя: Обійми дочки, бачити щасливих батьків на подвір'ї своєї хати в селі. А ще, коли бачила, як глядачі плакали або сміялися над біографічними фільмами, які режисувала і була інтерв'юером.

Читай також: 20Х3: 60 ЦІКАВИНОК ГОЛОВНОЇ РЕДАКТОРКИ ГЛЯНЦЮ «PEOPLE UA» ОЛЕНИ БЕКЕШИ

7. Страхи: Боюся смерті близьких.

8. Книги, які варто почитати: «Диво» Павла Загребельного, «Сад Гетсиманський» Івана Багряного і «Соціальна психологія» Лідії Орбан-Лембрик.

9. Фільми, які варто подивитись: «Люсі» Люка Бессона, «Чистий лист» з Жераром Депардьє – просто неймовірний мудрий і глибокий фільм, «Гладіатор» із Расселом Кроу.

10. Улюблені музичні композиції: Не вважаю себе меломаном. Люблю слухати класику – Андреа Бочеллі, дуже подобається «Карузо» у виконанні Лучано Паваротті.

11. Відомі особистості, з якими хотіла б познайомитись: Це історичні постаті, яких вже немає. Як би це не звучало – Ісус, Леонардо да Вінчі, митрополит Андрій Шептицький, Микола Миклухо-Маклай. Кожний у своїй сфері залишив значний слід, значний вплив на розвиток нашої цивілізації.

12. Мрії, які здійснились: Народження дочки, прийняття батьків такими, як вони є, придбання житла та авто, бути лектором на виїзді у різних ВНЗ, передавати знання.

13. Мрії, які здійсняться: Завершення війни в серцях і на полі битв, розквіт нашої неньки України, щоб я це все побачила.

14. Останні набрані номери: Сестра, подруга.

15. Курйозні випадки з життя: Дивитися пункт 5. Все наше життя – суцільний курйозний випадок.)))

16. Риси, якими пишаєтесь: Незлопам'ятна, комунікаційна, вміння з руїни (або з нічого) створити продукт, типу кризового менеджменту, вміння надихати людей, бачити їхні кращі сторони, емпатія.

18. Життєві принципи, яких дотримуєтесь: Говорити собі правду.

17. Риси, яких би позбулися: Палила останній рік, якраз за день до затемнення 08.11.22 кинула. З іншими «драконами» навчаюся жити.

19. Професії, які спробували б: Все що хотіла вже спробувала.

20: Побажання собі: Будь щаслива! Не зраджуй собі, поважай себе та інших. Не лізь в чуже життя.

Також читайте про цікавинки головної редакторки глянцю «People UA» Олени Бекеши, художниці Алли Харчук, журналістки та листоноші Світлани Зозулі, майстрині з гриму Ольги Схаб, журналістки Олени Кузьмич, фотографки Ліди Кожевнікової, бізнесмена Володимира Луцика, блогерки Ірини Дищаковської, мандрівниці Катерини Павлової, приватного підприємця Сергія Ткачука, плюс-сайз моделі Ірини Демчук, журналістки Наталії Комар, бізнес-тренерки Вікторії Мухамедової, радіоведучої Вікторії Куманської, фінансового консультанта Андрія Тимощука, підприємця Володимира Окладного, психологині Світлани Сасюк, фотографки Ірини Кабанової, адвокатеси та громадської діячки Наталії Рабомізо, фотографа Романа Домбровського, бізнесвумен Юлії Євпак, бізнесмена Віктора Грисюка, власниці інернет-магазину Альони Дробишінець, спортсменки Вікторії Казакової, активіста Олексія Кушнєра, активістки Олени Галапчук-Тарнавської, журналіста Богдана Коваля, ведучої Наталки Войтович, танцівниці Анжеліки Арутюнян, громадського діяча Володимира Редкача, засновника легендарної луцької кав'ярні Анатолія Форманюка, дитячої письменниці Наталії Гуркіної.


0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter