Успішно!

20х3: 60 цікавинок луцької художниці Алли Харчук

Сьогодні ми розповімо вам про цікавинки художниці, керівниці та засновниці мистецької студії «Світ творчих людей» Алли Харчук.

Як добре ви знаєте своїх друзів, близьких та рідних? Чи орієнтуєтесь ви у їхніх смаках та вподобаннях? Чого вони бояться і чим захоплюються, де п’ють ранішню каву і про що мріють?

А людські цікавинки такі захоплюючі! Ну як же ж їх не вивідати? Саме тому у нас з’явилася новенька рубрика «20х3»! Це 20 питань, на кожне з яких є по три відповіді. Коротко, лаконічно і несподівано! Сьогодні ми розповімо вам про цікавинки художниці, керівниці та засновниці мистецької студії «Світ творчих людей» Алли Харчук.

1. Улюблені місця в Луцьку: старе місто, парк 900- річчя міста, кав'ярня «Капучіно»

2. Найсмачніший обід: вдома, коли не потрібно поспішати ...

3. Найароматніша кава: була випита з коханим, на світанку червоного моря, з присмаком солоних хвиль. Ми пили каву і дивились, як сходить сонце.

4. Мамині страви: у моєї мами усе смачне. Особливо полюбляю усілякі запіканочки. Наприклад, сирно-гарбузова з яблуками. Смакота.

5. Зухвалі вчинки в школі: у школі я була скромною, сумлінною ученицею. Але іноді на нецікавих уроках могла тихенько малювати ескізи...

6. Моменти щастя: коли ранкове сонце заглядає у вікно. Коли поряд рідні, очі яких світяться радістю.

7.Найбільший страх:  не встигнути зробити заплановане. Бо дуже багато чого хочеться навчитися (танці, фортепіано,вільне володіння англійською).

8. Книги, які варто прочитати: Біблія, В.Франкл «Сказать жизни да», М. Кондо «Магическая уборка».9. Фільми, які варто подивитися: «Слова», «Смак життя», «Щоденник пам'яті»


10. Улюблені музичні композиції: музика ось такого типу 


11. З ким із відомих людей хотіла би познайомитися: з деякими відомими людьми з якими я хотіла познайомитись, я познайомилась. Дуже дорожу цим. Не називатиму їх прізвища:) А ось із відомих людей минулого мені цікаві такі особистості: Клод Моне, Ангеліка Кауфман, Берта Морізо, О. Хайям , К. Шанель та інші...

12. Мрії, які збулися: мрія дитинства – бути художником .

13. Мрії, які збудуться: відвідати будинок, де жив улюблений художник.

14. Останні набрані номери: коханий, мама, учні...

15. Курйозних випадків якось не пригадую

16. Риси, якими пишаєтеся: цілеспрямованість,ощадливість, вірність.

17.Риси, яких би хотіла позбутись, я уже позбулась.

18. Життєві принципи: як хочеш щоб з тобою поводились люди, так і ти поводься з ними. Якщо не знаєш, як повестися, поведись милосердно.

19.Професії, які спробувала б: візажист, стиліст.

20. Побажання собі: живи так, щоб люди, зіткнувшись з тобою, усміхнулись, а спілкуючись з тобою, стали трішки щасливішими. Ніколи не переходь на сторону тіні, а пиши картину свого життя яскравими кольорами, змішуючи лише декілька відтінків,бо для справжнього щастя багато не потрібно.  Не біжи за модою, вона завжди втече від тебе. Йди своїм темпом, не наслідуй нікого, не втрачай моральних цінностей і не забувай, що життя надто коротке, щоб витрачати його на беззмістовні речі.


 

Додати новий коментар