20х3: 60 цікавинок від фотографа Романа Домбровського

26 Серпня 2020

Як добре ви знаєте своїх друзів, близьких та рідних? Чи орієнтуєтесь ви у їхніх смаках та вподобаннях? Чого вони бояться і чим захоплюються, де п’ють ранішню каву і про що мріють?..

А людські цікавинки такі захоплюючі! Ну як же ж їх не вивідати? Саме тому у нас з’явилася новенька рубрика «20х3»! 20 питань, на кожне з яких є по три відповіді. Коротко, лаконічно і несподівано! Сьогодні ми розповімо вам про цікавинки відомого луцького фотографа, засновника бренду «Eir» та співзасновника Джазового клубу Романа Домбровського:

1. Улюблені місця в Луцьку: Все місто гарне, але люблю часом прогулятись по парку в гарній компанії, або ж пройтись по КРЗ, бо подобаються індустріальні райони. Інколи полюбляю пройтись по вулиці Лесі Українки.

2. Найсмачніший обід: Напевно той, що сам зготував, що поїв після активного відпочинку і що колись з'їм. «Колиба в Казці» в Подобовці – найсмачніша вегетаріанська кухня в світі, особливо вареники з чорницями на пару. Вагон ресторан в потязі Братислава-Попрад, де все гарно, вишукано, ніби ти в кадрі фільму про Еркюля Пуаро, і при цьому просто і неймовірно смачно, ще й ціни можна порівняти з Луцькими. І в Вільнюсі є ресторан для місцевих «Berneliu Uzeiga» з традиційною кухнею, де нормально чекати столик 40 хв при вході, і ніхто не розкидає пальці й не свариться з менеджером через це. Замовлення чекати, ще довше, але воно того варте. Там дуже смачно, і завжди все зайнято.

3. Найароматніша кава: Є така кав'ярня в старому місті в Варшаві, називається «Прощання з Африкою». Вперше випив там каву у 1998 році. Є така кав'ярня в Івано-Франківську «Говорить Івано-Франківськ» – найкраще колдбрю саме там. Є така кав'ярня на Зарванській у Кам'янці-Подільському – там кава пахне спогадами.

4. Мамині страви: Мама не сильно готувала, але в борщі ложка стояла, каші смачно варила. Ну і я готую з дитинства.

5. Зухвалі вчинки в школі: Був дуже правильним хлопцем, але пару разів втікали з уроків. Слово «Х..Й» якось в 5-му класі на дошці написав. Більше нічого не пригадаю…

6. Моменти щастя: Банально – подорожі, відвідини Варшави. Дуже люблю це місто, це – домівка моєї юності. Ну і момент щастя – можливість реалізувати себе.

7. Страхи: Банально – перестати бути потрібним, не мати можливості реалізувати себе, стати таким, «як всі».

8. Книги, які варто почитати: «Маленький принц», щоб стати добрішим; «Нейромант», щоб стати жорсткішим, «Біблія», щоб розуміти, чому люди увесь час вбивають один одного.

9. Фільми, які варто подивитись: На мене фільми не впливають аж настільки, щоб змінити світогляд. Я наче дивлюсь з естетичної точки зору, але радив би переглянути «Темний Лицар» Нолана – це сукупність геніальної гри акторів, сюжету і картинки, яку не побоюсь назвати шедевром кінематографу. Ще «Форреста Гампа» Земекіса – цей фільм вчить добру, і час непідвладний над цією стрічкою. І «Вона» Спайка Джонса, бо це про всіх нас. Для того, аби любити когось, вже не обов'язково бачити. В сучасному світі, можна закохатись в мозок, а образ собі самому додумати. Правда питання фізичної близькості, яка всім так необхідна, так і не вирішено, але стрічка дуже гарна і цікава.

10. Улюблені музичні композиції: Це найважче питання, але зараз це SOFA SURFERS - Hardwire,

DEVIN TOWNSEND PROJECT - Deadhead,

GOGO PENGUIN - Protest.

Не факт, що на момент виходу цього матеріалу вони ще будуть улюблені, адже я слухаю багато музики і не маю фаворитів.

11. Відомі особистості, з якими хотів би познайомитись: Не страждаю культом особистостей і не вірю, що вивчаючи життя Маска, Джобса чи Гейтса можна чогось досягти більше, ніж власними зусиллями. Хоча від них можна почерпнути багато ідей. Напевно, було б цікаво познайомитись з Робертом Евансом, він свого часу перевернув Голлівуд з ніг на голову і мені дуже сподобалась його автобіографія. Більше ніхто на думку пе приходить. Ну хіба Тесла, бо цікаво, чи був генієм, чи аферистом і чи мав відношення до Проекту «Елдрідж».

12. Мрії, які збулись: Концерт «Металліки», долучення до відкриття музичного клубу і третя, про яку не скажу.

13. Мрії, які збудуться: Маю квиток на Pearl Jam, сподіваюсь, концерт таки відбудеться. Є декілька проектів на різних стадіях розвитку, хочу їх всі реалізувати. Бора-Бора – просто хочу туди потрапити, бо там гарно.

14. Останні набрані номери: Дядя Боря, Мар'яна Царук-Нікольчук, Віка Журавель.

15. Курйозні випадки з життя: Все моє життя – це один суцільний курйоз!

16. Риси, якими пишаєшся: Терпіння. До останнього вірю в порядність людей. Намагаюсь бути чесним і пунктуальним.

17. Риси, яких би позбувся: Терпіння, довірливість, неідеальний перфекціонізм.

18. Життєві принципи, яких дотримуєшся: Говорити правду, вірити в добро, гроші – не головне.

19. Професії, які спробував би: Пілот літака, космонавт, колонізатор Марса.

20. Побажання собі: Не лінуйся. Будь собою і пофіг, що всі тебе вважають дивним, посміхайся, мрій!


9
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter