20х3: 60 цікавинок від дитячої письменниці Наталії Гуркіної

29 Серпня 2020

Як добре ви знаєте своїх друзів, близьких та рідних? Чи орієнтуєтесь ви у їхніх смаках та вподобаннях? Чого вони бояться і чим захоплюються, де п’ють ранішню каву і про що мріють?..

А людські цікавинки такі захоплюючі! Ну як же ж їх не вивідати? Саме тому у нас з’явилася новенька рубрика «20х3»! 20 питань, на кожне з яких є по три відповіді. Коротко, лаконічно і несподівано! Сьогодні ми розповімо вам про цікавинки дитячої письменниці, авторки книги «Казки з Луцька», громадської діячки Наталії Гуркіної:

1. Улюблені місця в Луцьку: Двір, який ми створили з сусідами (бульвар Дружби народів 8, 8а, 10, 12), Старе місто, Дубовий гай.

2. Найсмачніший обід: З родиною, друзями, на Різдво.

3. Найароматніша кава: Кав’ярня «Старе місто», кав’ярня «Пончик експрес», у колі близьких людей, адже кава – це атмосфера й відпочинок.

4. Мамині страви: Голубці, сирна запіканка, котлети.

5.Зухвалі вчинки в школі: Їх було чимало, адже в нас клас був дружний і дуже спортивно-активний. Було, що зривали уроки.

6. Моменти щастя: Усмішка дитини, краплі дощу, відчуття радості від досягнутих результатів.

7. Страхи: Нехай це залишиться таємницею.

8. Книги, які варто почитати: Ліна Костенко «Поезія», Василь Нагорний «Крізь пекло війни», Іван Низовий, поезія.

9. Фільми, які варто подивитися: Я люблю мультфільми «Моана», «Монстри на канікулах», «Секрети домашніх тварин».

10. Улюблені музичні композиції: «Колисанка ночі»,

колискова «На добраніч»,

колискова «Небо очі закриває».

11. Відомі особистості, з якими хотіла б познайомитися: Імператор Японії Нарухіто, президент Швейцарської Конфедерації Симонетта Соммаруга, президент Ізраїлю Реувен Рівлін.

12. Мрії, які збулися: На мікрорайоні ЛПЗ є безкоштовні секції для дітей (шахи, шашки, «Здорова спинка»). На планеті є інтернет і багато чудових особистостей відкриті для спілкування. Я знайшла коло однодумців, які такі ж конструктивно мотивовані на зміни в суспільстві.

13. Мрії, які здійсняться: Відкрию власний музей. Україна стане успішною завдяки громадянському суспільству. Стану чудовою бабусею.

14. Останні набрані номери: Леся Михайлівна Чайка, Володимир Редкач, Микола Яручик.

15. Курйозні випадки з життя: Коли людина, якій я телефоную, каже: «Я боюся брати від тебе трубку». І сміх, і гріх, бо ці слова належать дуже сильній особистості. Виявляється, добрі дитячі письменники теж можуть лякати дорослих серйозних людей.

Ще був випадок, коли ми добивалися маршруту з ЛПЗ до Вересневого, щоб діти могли добиратися в басейн, і один з держслужбовців сказав: «Я з вами частіше спілкуюся, ніж з донькою». А все просто: ранок починався з мого дзвінка і запитання: «Що нового по питанню доїзду?»

І ще один кумедний випадок пов’язаний з гойдалкою у нашому дворі. Її нам встановило місто, а підприємець який привіз, випадково чи ні, забувся докласти до комплекту підшипники. Коли я подзвонила, він сказав, що довезе, але видно дорогу забувся. Мене переконували не телефонувати йому, але у нас двір дружній і людей ходить багато. Тож додзвонитися з різних номерів не було проблеми. На третій день він зрозумів, що краще привезти підшипники, ніж потім лікувати нерви.

А так, я хороша.

16. Риси, якими пишаєтеся: Цілеспрямованість, позитивне мислення, уміння дякувати.

17. Риси, яких би позбулася: Усі риси – це я, тому унікальність і є в тих «родзинках».

18. Життєві принципи, яких дотримуєшся: Можливо все! Головне – бажання! Вода і камінь точить!

19. Професії, які спробувала би: Автор передбачень для печива, молекулярний біолог, капітан космічного корабля.

20. Побажання собі: Усе вийде! Тільки вперед! Хороших людей набагато більше!


7
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter