20х3: 60 цікавинок від громадського діяча Володимира Редкача

02 Вересня 2020

Як добре ви знаєте своїх друзів, близьких та рідних? Чи орієнтуєтесь ви у їхніх смаках та вподобаннях? Чого вони бояться і чим захоплюються, де п’ють ранішню каву і про що мріють?..

А людські цікавинки такі захоплюючі! Ну як же ж їх не вивідати? Саме тому у нас з’явилася новенька рубрика «20х3»! 20 питань, на кожне з яких є по три відповіді. Коротко, лаконічно і несподівано! Сьогодні ми розповімо вам про цікавинки ріелтора, координатора Міжнародного Центру Батьківства в Західній Україні Володимира Редкача:

1. Улюблені місця в Луцьку: берег річки Стир, вулиця Лесі Українки, «Луцька Венеція».

2. Найсмачніший обід: піцерія «Фелічіта», кафе «Легенда», «Meat & Green».

3. Найароматніша кава: «Bar 11», «ЦЕ КАВА», «Віденська Кава».

4. Мамині страви: Млинці, смажена риба, весняний салат.

5. Зухвалі вчинки в школі: Одного разу довелося провчити хлопця, який побив ні за що друга. Справедливість була відновлена.

6. Моменти щастя: Коли подорожуємо чи переживаємо пригоду всією сім'єю або з кимось з дітей. Коли вдається реалізувати задуманий сюрприз для друзів з «WOW-ефектом». Після того, як допоміг тому, кому потрібна була допомога.

7. Страхи: На сьогодні – це змінити свій вид діяльності, на справу життя.

8. Книги, які варто почитати: Джон Елдрідж «Дике Серце», Стівен Левітт, Стівен Дабнер «Думай, як фрік», Біблія (книга Буття і 4 Євангелія).

9. Фільми, які варто подивитись: «Мартін Лютер Кінг: Король без королівства» – фільм про те, що глобальні зміни можливі, шляхом миру і конструктивного підходу. «Нокдаун» – сильний фільм для всієї сім'ї, про чоловіка, батька і виховання дітей. «Хроніки Нарнії» – фільм для всієї сім'ї.

10. Улюблені музичні композиції: Сергій Бабкін «Привіт, Бог»,

Kozak System «Мій Друг»,

Брія Блессінг «Ми – Україна (We are Ukraine.

11. Відомі особистості, з якими хотів би познайомитись: Дональд Трамп, Джон Елдрідж, Тоні Роббінс.

12. Мрії, які збулись: В цьому році, мої діти і жителі району ЛПЗ, Львівської та Рованців нарешті дихають вільно після моєї акції з друзями «За чисте повітря», яка сприяла створенню ініціативної групи. Ми спільно вирішили критичну проблему зі смородом, яка була в минулому році.

Першим народився син і назвали його також Володимиром, на честь тата моєї дружини, а також тому, що подобається це ім'я і його значення.

В далекому 2012 році, після 2-х місяців роботи у сфері нерухомості поїхав в Ялту на Міжнародну конференцію фахівців з нерухомості. Там і з'явилась мрія виступати з навчанням для ріелторів. Пройшло 5 років, і я проводив у Львові свій перший майстер-клас на Всеукраїнському ріелторському фестивалі «Ріелт-Фест» з авторським майстер-класом. На сьогодні, провів більше 25 тренінгів в різних містах України.

13. Мрії, які збудуться: Напишу книгу в 2021 році. Побудую з друзями першу в Україні унікальну базу відпочинку-кемпінг для тата і дитини, де вони зможуть пережити щось неймовірне і покращити свої стосунки, наблизивши свої серця один до одного. Це буде також місце, для створення різноманітних ресурсів для батьків. Буду жити у власному приватному будинку.

14. Останні набрані номери: Павло Єфімчук, Наталя Гуркіна, Олександр Юрин.

15. Курйозні випадки з життя: Дуже рідко, якщо чесно, навіть не можу згадати.

16. Риси, якими пишаєтесь: Креативність, комунікабельність, принциповість.

17. Риси, яких би позбулися: Спізнення.

18. Життєві принципи, яких дотримуєтеся: Максимальна незалежність, доброзичливість, вдячність.

19. Професії, які спробував би: Відеограф, блогер, креативний маркетолог.

20: Побажання собі: Прожити життя так, щоб було про що розповісти дітям, внукам і молодому поколінню, не пожалкувавши про втрачений час. Більше уваги приділяти батькам. Жити за покликом серця. Бути добрим та люблячим батьком і чоловіком.


9
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter