20х3: 60 цікавинок луцької мандрівниці Катерини Павлової

24 Вересня 2020

Як добре ви знаєте своїх друзів, близьких та рідних? Чи орієнтуєтесь ви у їхніх смаках та вподобаннях? Чого вони бояться і чим захоплюються, де п’ють ранішню каву і про що мріють?..

А людські цікавинки такі захоплюючі! Ну як же ж їх не вивідати? Саме тому у нас з’явилася новенька рубрика «20х3»! Це 20 питань, на кожне з яких є по три відповіді. Коротко, лаконічно і несподівано! Сьогодні ми розповімо вам про цікавинки експертки з відпочинку, мандрівниці та засновниці інтернет-магазину спортивного харчування та вітамінів Firefit Катерини Павлової.

1.Улюблені місця в Луцьку: оглядовий майданчик на Старе місто на вулиці Львівській – атмосферне та романтичне місце. Парк імені Лесі Українки – полюбила під час щоденних ранкових пробіжок. Дім – люблю сюди повертатися, створювати тепло та затишок.

2.Найсмачніший обід: вдома! Нескромно, але я дуже смачно готую! Подобається лісовий ресторан «Явір». Тут більше комплексний плюс: красива локація, смачна та оригінальна кухня, благородне українське вино. Частенько бавлюся доставкою суші: серед фаворитів чорний сет з «Базиліку» та Філадельфія з «П’ятниці».

3.Найароматніша кава: нещодавно відкрила для себе місце з найсмачнішою кавою: піцерія «Фелічіта» на вулиці Набережній. Смачна кава однозначно у «Кава Avenue». Ароматна – вдома, зварена в турці, з корицею та кардамоном.

4.Мамині страви: моя мама – дуже смачно готує! Пам’ятаю та обожнюю ще з дитинства рибні котлети з рисом, вареники з усіма можливими начинками, «солодку шубу» з яблуками, крекером, бананами, горіхами, сметаною.

5.Зухвалі вчинки в школі: часто влаштовувала бійки і з дівчатами, і з хлопцями у молодших класах. Була ще тією розбишакою. Писала твори з української мови або літератури для себе та ще для 10 своїх однокласників на одну й ту ж тему, але різними думками та словами, тож вчителька не розкривала нашу маленьку аферу.

Не зовсім зухвалий, але несподіваний: на першому уроці фізкультури у новій школі, куди я прийшла вчитися після дев'ятого класу, я вибила м’ячем величезне скляне вікно у спортивному залі. І мене навіть не змусили оплатити встановлення нового.


6.Моменти щастя: в дитинстві – коли народилася моя молодша сестра. Я назвала її Оксаною, таке ім’я було у всіх моїх ляльок. Моя сім’я – одне з найбільших джерел щастя у моєму житті.

Подорожі – це суцільні моменти щастя. Обожнюю кожну мить, коли відкриваю для себе світ, а світу – себе. Ставити мету – та досягати. У роботі, спорті, особистому житті – щастя всюди, намагаюся самотужки створювати щасливі моменти.

7.Страхи: присутній страх за життя та здоров’я близьких мені людей. Боюся пропустити якусь фундаментальну можливість у своєму житті або не розпізнати важливу людину (страх не реалізуватися як особистість. Боюся, що «Світоч» зніме з виробництва мої улюблені цукерки «Ромашки».

8.Книги, які варто почитати: Ніна Набокова «В ліжку з твоїм чоловіком», Мемуари Лі Куан Ю «Сингапурська історія», Михайло Булгаков «Майстер і Маргарита».

9.Фільми, які варто подивитись: «Запах жінки» (1992), «Незламна» (2015), «Мене звати Кхан» (2010).

10.Улюблені музичні композиції: Тіна Кароль та Юлія Саніна «Я - вільна», Lady Gaga – «I`ll never love again», Annie Lennox «I Put A Spell On You».

11.Відомі особистості, з якими хотіли би познайомитись: Ілон Маск – чому б ні? Нік Вуйчіч – нереальний мотиватор! Опра Вінфрі – талант та натхнення!

12. Мрії, які збулись: подорожувати! Це моя вічна мрія, яку буду втілювати – стільки буде сил. Бути вільною! У думках, діях, поглядах…внутрішня свобода та широкий кругозір – навіть не мріяла, що так швидко зрозумію, що світ не ділиться на біле та чорне, а є багато напівтонів. Втілити в життя спортивний проєкт – простір для людей, об’єднаних спортивною та здоровою філософією – інтернет-магазин вітамінів та спортивного харчування «FireFit».

13.Мрії, які збудуться: щаслива сім’я та діти. Успішна кар’єра у сфері, яку сміливо назву своєю та єдиною. Побувати, як мінімум, у 100 країнах світу.

14.Останні набрані номери: …люблю, коли телефонують мені.

15. Курйозні випадки з життя: вони відбуваються ледве не щодня! Піти на побачення двічі в один вечір, загубити гаманець закордоном або відправити повідомлення ну зооовсім не за призначенням – усе це було в моєму житті.

16.Риси, якими пишаєтесь: цілеспрямованість, працелюбність, щирість.

17.Риси, яких би позбулися: немає. Вважаю, що унікальною людину роблять не переваги або недоліки, а їх гармонійне поєднання.

18.Життєві принципи, яких дотримуєтеся: ніколи не забувати, що головна цінність – це людина. Бережно ставитися до почуттів інших, пробачати їхні помилки, давати шанс. Слухати себе, своє серце та свій розум. Самостійно приймати найважливіші рішення у житті та нести відповідальність за свої вчинки.

«Переможці прокидаються рано» (принцип Бенджаміна Франкліна). Світанок – найкращий час аби побути з собою, вийти на пробіжку, спланувати свій день, почитати, випити кави. Без поспіху та стресу. Системність та постійна оцінка своїм вчорашнім діям. І лише тоді сніданок!

19.Професії, які спробували би: спробувала б себе у повітрі: пілотом літака, бортпровідницею або інструкторкою зі стрибків з парашутом. А загалом, мені лише 23 – впевнена, що відкрию для себе ще чимало професій.

20.Побажання собі: бути собою! Щирою, ніжною, сильною та незалежною! І не боятися починати все спочатку. Хоч щодня.


4
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter