20х3: 60 цікавинок дизайнерки Лілії Радіцької. ФОТО. ВІДЕО

16 Листопада 2022

Як добре ви знаєте своїх друзів, близьких та рідних? Чи орієнтуєтесь ви у їхніх смаках та вподобаннях? Чого вони бояться і чим захоплюються, де п’ють ранішню каву і про що мріють?..

А людські цікавинки такі захопливі! Ну як же ж їх не вивідати? Саме тому ми відновлюємо нашу рубрику «20х3»! Це 20 питань, на кожне з яких є по три відповіді. Коротко, лаконічно і несподівано! Сьогодні ми розповімо вам про цікавинки талановитої луцької дизайнерки Лілії Радіцької:

1. Улюблені місця в Луцьку: перехрестя на Кривому Валу.

2. Найсмачніший обід: той, що вже вечеря.

3. Найароматніша кава: вранці в неділю, подана в ліжко.

4. Мамині страви: картопляні пиріжки з грибами.

5. Зухвалі вчинки в школі: натерла оліфою дошку в класі напередодні дуже якоїсь серйозної перевірки. Смерділо тиждень, писати на дошці було неможливо, але в наш клас, якщо не зраджує пам'ять, перевіряючих не заводили. Певно, причина була в мені...

Відсунула стільчик в Діда Мороза, поки той сідав (я була Снігуронькою), але він вчасно помітив.

6. Моменти щастя: реєстрація ФОП та відкриття першої майстерні.

7. Страхи: страх не впоратись.

8. Книги, які варто почитати: Ден Браун «Інферно».

9. Фільми, які варто подивитись: «Кравчиня. Помста від кутюр».

10. Улюблені музичні композиції: Жадан та Собаки «Мальви».

11. Відомі особистості, з якими хотіла б познайомитись: Том Форд та Стефані Джерманотта (Леді Гага).

12. Мрії, які здійснились: перший показ власної колекції.

13. Мрії, які здійсняться: організація власного цеху з виробництва жіночого одягу.

14. Останні набрані номери: мама, подруга Катя, подруга Таня.

15. Курйозні випадки з життя: випадково, будучи в молодіжному таборі в Польщі, сплутала кетчуп та полуничне варення – пюре з полуницями таке собі.

16. Риси, якими пишаєтесь: наполегливість та харизматичність.

17. Життєві принципи, яких дотримуєтесь: робити треба або добре, або не робити взагалі.

18. Риси, яких би позбулися: я не знаю, яких рис позбулась, по ходу всі при мені.

19. Професії, які спробували б: акторство.

20: Побажання собі: менше бери все до серця.Також читайте про цікавинки медійниці та психологині Катерини Той, головної редакторки глянцю «People UA» Олени Бекеши, художниці Алли Харчук, журналістки та листоноші Світлани Зозулі, майстрині з гриму Ольги Схаб, журналістки Олени Кузьмич, фотографки Ліди Кожевнікової, бізнесмена Володимира Луцика, блогерки Ірини Дищаковської, мандрівниці Катерини Павлової, приватного підприємця Сергія Ткачука, плюс-сайз моделі Ірини Демчук, журналістки Наталії Комар, бізнес-тренерки Вікторії Мухамедової, радіоведучої Вікторії Куманської, фінансового консультанта Андрія Тимощука, підприємця Володимира Окладного, психологині Світлани Сасюк, фотографки Ірини Кабанової, адвокатеси та громадської діячки Наталії Рабомізо, фотографа Романа Домбровського, бізнесвумен Юлії Євпак, бізнесмена Віктора Грисюка, власниці інернет-магазину Альони Дробишінець, спортсменки Вікторії Казакової, активіста Олексія Кушнєра, активістки Олени Галапчук-Тарнавської, журналіста Богдана Коваля, ведучої Наталки Войтович, танцівниці Анжеліки Арутюнян, громадського діяча Володимира Редкача, засновника легендарної луцької кав'ярні Анатолія Форманюка, дитячої письменниці Наталії Гуркіної.

3
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter