20х3: 60 цікавинок журналістки та листоноші Світлани Зозулі

16 Січня 2021

Як добре ви знаєте своїх друзів, близьких та рідних? Чи орієнтуєтесь ви у їхніх смаках та вподобаннях? Чого вони бояться і чим захоплюються, де п’ють ранішню каву і про що мріють?

А людські цікавинки такі захоплюючі! Ну як же ж їх не вивідати? Саме тому у нас з’явилася новенька рубрика «20х3»! Це 20 питань, на кожне з яких є по три відповіді. Коротко, лаконічно і несподівано! Сьогодні ми розповімо вам про цікавинки журналістки, кінорежисерки та листоноші Світлани Зозулі.

1. Улюблені місця в Луцьку: будинок Миколи Голованя, В’їзна вежа Луцького замку (на верхівці), клуб «Майдан».

2. Найсмачніший обід: борщ у «Кораблику», піца у «Дядя Pizza», а якщо просто страва, то гороховий суп.

3. Найароматніша кава: ой, вже 150 років нікуди не вибиралася на каву.

4. Мамині страви: вареники, домашня ковбаса, морквяний торт

5. Зухвалі вчинки в школі: найзухваліший – у старших класах, як і багато дівчат-однолітків, пробувала палити.

6. Моменти щастя: посиденьки з мамою на дачі, танець із Андрієм Кузьменком, погратися з нашим собакою Джеком.

7. Найбільший страх: коли розлучалися батьки, коли з мамою починали будувати дім, коли залишилася сама посеред Зони відчуження.

8. Книги, які варто прочитати: «Тигролови» Івана Багряного, «Маленький принц» Антуана де Сент-Екзюпері, «Пролітаючи над гніздом зозулі» Кена Кізі.

9. Фільми, які варто подивитися: «Вавілон XX» Івана Миколайчука, «Анничка» Бориса Івченка, «Камінний хрест» Леоніда Осики.

10. Улюблені музичні композиції: «Ельдорадо» – «Кому вниз»,

«Is this Love» – Whitesnake,

«Синяя птица» – «Машина времени».

11. З ким із відомих людей хотіла би познайомитися: музикант Юрій Шевчук («ДДТ»), актор В’ячеслав Довженко, журналіст і музичний критик Артемій Троїцький.

12. Мрії, які збулися: побувати в теплих краях – по той бік Чорного моря, створювати кіно – короткометражні фільми, побачити й почути наживо легенд рок-музики (Андрій Макаревич і Борис Гребенщиков). (Танець із незабутнім Кузьмою у Луцьку був таки спонтанним поривом…:)

13. Мрії, які збудуться: повернутися в журналістику, гайнути в закордонну подорож, зустріти кохання свого життя.

14. Останні набрані номери: мама, одногрупниця з ЛГУ, керівниця з роботи.

15. Курйозні випадки: Як була малою, «хильнула» замість води – горілки, зате потім спала спокійно – не плакала (ще коли батько з нами жив, то няньчив мене, коли мама була на роботі, нерідко забігавши в гості до своїх «друзяк»).

Автостоп у Чорнобильській зоні, коли про мене забули інші учасники мандрівки, і наш автобус вирушив із самого містечка Чорнобиль у місто-привид Прип’ять… без мене.

У Туреччині хотіла виторгувати дешевше половину кавуна на вулиці, одразу з фургона, продавець не погодився. Проте, як тільки ми з попутницею з Ярославля відійшли геть, за нами побіг… він, та ще й з колегами, і віддав бажаний товар безкоштовно.

16. Риси, якими пишаєтеся: працелюбність, небайдужість, почуття гумору.

17.Риси, яких хотіла б позбутись: надмірна чутливість до слів, вчинків інших людей – одна вона вже варта трьох.

18. Життєві принципи: «сказала – зроби», не зраджувати своїм переконанням – «не прогинатися під мінливий світ», з людьми – по-людськи.

19.Професії, які спробувала б: здавалося б, після роботи на пошті мені вже нічого не страшно, але хотіла б таки працювати за фахом – у журналістиці або прессекретарем.

20. Побажання собі: побільше здорового «пофігізму», змінити курс із робочого на особисте, залишатися і далі собою.


5
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter