20х3: 60 цікавинок луцького підприємця Володимира Окладного

13 Вересня 2020

Як добре ви знаєте своїх друзів, близьких та рідних? Чи орієнтуєтесь ви у їхніх смаках та вподобаннях? Чого вони бояться і чим захоплюються, де п’ють ранішню каву і про що мріють?..

А людські цікавинки такі захоплюючі! Ну як же ж їх не вивідати? Саме тому у нас з’явилася новенька рубрика «20х3»! Це 20 питань, на кожне з яких є по три відповіді. Коротко, лаконічно і несподівано! Сьогодні ми розповімо вам про цікавинки підприємця, власника кав’ярні «Пончик експрес» і кафе-піцерії «Легенда», громадського активіста Володимира Окладного.

1. Улюблені місця в Луцьку: все Старе місто, «Сітіпарк», джаз-клуб «Цитра».

2. Найсмачніший обід: це все ж таки вдома. В Луцьку не обідаю в закладах, а ось в Києві це однозначно грузинський ресторан «Gaga»! Також в «Цитрі» фантастичний паштет.

3. Найароматніша кава: «Тісто», «Золотий дукат», «Кавоманія»,

4. Мамина страви: взагалі всі, але з дитинства чомусь запам’ятались котлети. Мама готує дуже смачно і неважливо, що це - салат чи запіканка. Дуже люблю її пісний борщ.

5. Зухвалі вчинки в школі: Ого, цього може бути багато. Я був хорошим хлопчиком десь до 9 класу, але і до цього колись побив вікна у школі, за що мені, звичайно, дуже соромно і досі. Коли став старшим, то і на машині в школу приїжджав, живучи в 100 метрах від школи і не маючи звісно ж «прав», і з вчителями сперечався. Але до якихось відверто поганих вчинків, здається, не доходило.

6.Моменти щастя: Народження доньки і сина, побути іноді на самоті.

7.Страхи: Невпевненість в завтрашньому дні, страх висоти, іноді стає страшно від сильного вітру.

8.Книги, які варто почитати: їх може бути дуже багато, я особисто вважаю, що чим більше читати, тим краще. Я люблю фантастику, тому раджу читати щось з цієї тематики. Гаррі Гарріссон, наприклад, або Рей Бредбері, чи брати Стругацькі.

9.Фільми, які варто подивитись: прекрасних, сильних фільмів є дуже багато, і, на мій погляд, чим страшніший фільм, тим він буде розумнішим, не попса сьогодення, але і зараз є чудові фільми. Із зарубіжного – «Реквієм за мрією», «Інтерстеллар», «Джону дали зброю». Або ж «Иди и смотри», «Место встречи изменить нельзя», «Аты-баты, шли солдаты».

10.Улюблені музичні композиції: Europe «Final countdown», «Там, в сентябре» Давида Тухманова, Queen «Who wants to live forever».

11.Відомі особистості, з якими хотів би познайомитись: Ілон Маск, Вінстон Черчілль, Брюс Лі

12.Мрії, які збулись: маю сім'ю. Маю свою справу. Живу в Луцьку.

13.Мрії, які збудуться: побудую дім, побуваю в Японії, буду співати гімн України в центрі Донецька.

14.Останні набрані номери: дружина Вікторія, Ілля Сметанін, Мар’яна Подзізей.

15.Курйозні випадки з життя: мабуть, найбільший курйоз – це історія знайомства з дружиною. Принаймні, це було дуже нестандартно. Я просто заїхав на заправку десь між Києвом і Кривим Рогом.

16.Риси, якими пишаєтесь: я взагалі про це не думаю і не думав, пишатися можна вчинками і це буде оцінювати оточення, а не ти сам.

18.Життєві принципи, яких дотримуєтеся:

17.Риси, яких би позбулися: запальність, лінь, вагання (іноді довго не можу прийняти рішення у доволі простих ситуаціях, і ця риса проявилася з віком).

19.Професії, які спробув би: пілот літака, автогонщик, актор.

20:Побажання собі: намагатися сприймати все не так близько до серця, бути спокійнішим, не нервувати.

9
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter