20х3: 60 цікавинок письменниці Наталії Чайковської. ФОТО. ВІДЕО
Сьогодні ми розповімо вам про цікавинки волинської письменниці, володарки спецвідзнак премії «Коронації слова» Наталії Чайковської
23 Листопада 2022
Успішно!
Сьогодні ми розповімо вам про цікавинки фінансового консультанта Андрія Тимощука.
Як добре ви знаєте своїх друзів, близьких та рідних? Чи орієнтуєтесь ви у їхніх смаках та вподобаннях? Чого вони бояться і чим захоплюються, де п’ють ранішню каву і про що мріють?..
А людські цікавинки такі захоплюючі! Ну як же ж їх не вивідати? Саме тому у нас з’явилася новенька рубрика «20х3»! Це 20 питань, на кожне з яких є по три відповіді. Коротко, лаконічно і несподівано! Сьогодні ми розповімо вам про цікавинки фінансового консультанта Андрія Тимощука.
1. Улюблені місця в Луцьку: Центральний парк імені Лесі Українки. Та будь-де, якщо відчуваю чудові емоції від спілкування з приємними людьми чи друзями або від перебування саме там. Наприклад, у День вишиванки, їдучи містом, кайфую від споглядання на різноманітність вишиванок. Це може бути кінотеатр, під час перегляду чудового фільму.
2. Найсмачніший обід: кафе «Фарт», піцерія «Фелічіта», кафе «Козача левада».
3. Найароматніша кава: найсмачніша – вдома, у недільний ранок, приготована дружиною або для дружини, під чудову розмову, нікуди не поспішаючи! Ще у кафе «Франсуа» і кав’ярні «Капучіно».
4. Мамині страви: червоний борщ з часничком; голубці, тушковані у сметані з одним фаршированим болгарським перцем, який додає аромату усім голубцям; вареники з картоплею, але підсмажені до «золотистого хрусту», з домашньою сметанкою.
5. Зухвалі вчинки в школі: Моя найулюбленіша гра була «квач». Ми гонилися на кожній перерві так, що нам писали зауваження. І одного разу додумалися поганяти біля учительської. І я, утікаючи, захлопнув подвійні двері перед однокласником, якого доганяв «квач». А він не зорієнтувався і на швидкості стрибнув через скло, не зрозумівши, що воно там є (тоді часто не встигали вставляти скло, яке було по всій висоті дверного полотна, і ми часто, щоб не затримуватись, скакали прямо через зачинені двері в це «вікно»). Йому не пощастило – біля учительської скло вставляли завжди вчасно... «Відхопили» ми тоді усі, і класний керівник також.
Клас у нас був найменшим у корпусі (є менший корпус, до 5-го класу, і старший). Так от, нас у старшому корпусі було 19 учнів у класі. А я завжди любив в дитинстві (ні, лукавлю, я таким і залишився) робити якісь дрібні пакості, щоб просто приколотись, розсмішити усіх. І, напевне, в усіх у школі була звичка гризти ковпачок ручки під час писання чи імітації глибоких роздумів. А я за партою 2 чи то 3 роки сидів з «новенькою». Нас, на відміну від інших, чомусь не розсаджували. Співіснували ми мирно, як «кіт і пес», і, звичайно, виникали конфлікти. І одного разу ми за щось посварилися. Я, як людина необразлива, наступного дня приніс гірку червону перчину і на перерві натер нею усі ковпачки своєї «сусідки». А вона була творчою натурою, відмінниця, тож хвилювалась або мріяла часто, і цей процес завжди супроводжувався «кусанням ковпачка». І на уроці, після відповіді на якесь питання вчительки, вона з таким задоволенням і азартом спокійнісінько кусає свою ручку. І її посмішку змінює спершу нерозуміння... потім злість, відчай і вогонь. А як за пару секунд змінюються декілька емоцій на обличчі – це потрібно було бачити... Вона ледь вимовила, що їй терміново треба вийти. На перерві я отримав «на горіхи» по-повній...
Звичайно, що цей «бумеранг» згодом прилетів і мені, і неодноразово... А взагалі, я добрий і чемний.
6. Моменти щастя: Коли усією сім'єю вдається просто десь «релакснути», відключитися від усіх клопотів і просто поговорити, помріяти, проаналізувати спільні успіхи чи досягнення, спостерігаючи хвилі моря чи захід сонця, чи просто смакуючи кавою – насолода саме цим моментом, тут і тепер – це щастя!
У важкі моменти, коли все валиться з рук, нервуєш, приходить усвідомлення: у мене все норм! Мене чекають! Кохають! Цінують! Усі здорові! «Ще стільки всього я можу зробити – цінуй це!», – кажу собі. Це щось більше, ніж моменти щастя – усвідомлення якихось значущих речей.
Коли твій звичайний людський вчинок, порада, підтримка, допомога у чомусь приносять іншим користь або рятують життя – це неймовірні відчуття: розуміння, що ти опинився в потрібному місці. А, може, Бог через мене відповів на чиюсь молитву – такі моменти дорогого варті!
7. Страхи: Зіткнутися з ситуацією, коли від тебе щось залежить, а ти нічим не можеш допомогти... Втрата найрідніших і дорогих тобі людей. Не стати тягарем для когось у старості.
8. Книги, які варто прочитати: Наполеон Гілл «Думай і багатій», Ерік Бертран Ларссен «Без жалості до себе», Стівен Кові «7 звичок надзвичайно ефективних людей» та «8-ма звичка».
9. Фільми, які варто подивитись: «У пошуках щастя», «Форрест Ґамп», «З міркувань совісті».
10. Улюблені музичні композиції: Усі українські народні весільні пісні у будь-якому аранжуванні (вони мені підіймають настрій завжди, це неймовірна енергетика).
Скрябін «Люди, як кораблі».
Ріаnобой «Все, що тебе не вбиває».
11. Відомі особистості, з якими я б хотіла познайомитись: З собою 16-річним, Ворреном Баффетом, Кахою Бендукідзе.
12. Мрії, які збулися: Одружився з дівчиною, яку кохав з дитинства та мріяв, як ми будемо колись подружжям. Придбав автомобіль, тому що в сім’ї водіїв не було, а хлопчача мрія – сісти за кермо власного авто – була. Тому, поки його не було, їздив або уві сні, або в парку на атракціонах.
13. Мрії, які збудуться: У нас буде власний будинок з басейном та великим квітником. Скуштую з сім’єю вперше в житті справжнє суші в Японії. Круїз Середземним морем.
14. Останні набрані номери: син Рома, Ксюша (дружина), Ігор Гаврилюк.
15. Курйозні випадки з життя: Три роки тому погодився бути дружбою на весіллі двоюрідного брата дружини. Але у мене є така риса – я не люблю банальщини. Весілля повинно бути веселим. Застілля чи ювілей має бути цікавим і запам’ятатись. Так от, я переглянув безліч сценаріїв весіль, конкурсів, придумав щось своє (це я вмію) під кожен конкурс, тост або побажання, купив якісь прикольні сувеніри й подарунки. І от в розпал весілля я придумав для молодят класнючу сценку на кмітливість і фантазію, в якій були залучені «кайданки з махровим покриттям» із секс-шопу. Хвилювання у мене було неймовірне, і посеред сценки я забув, що має бути далі... Почав щось на ходу згадувати... Коротше кажучи, почалось класно, а закінчилось так собі... Конфуз для мене ще той. Мені було дуже ніяково тоді, почувався дуже розчаровано, та ведуча зрозуміла і підхопила хвилю, щоб ту ганьбу завершити...
Звичайно, далі все було за планом. І тамада сказала, що з таким дружбою ще весілля не вела.
Хоча, звісно, веселих історій є набагато більше.
16. Риси, якими пишаюсь: Я не вмію ображатись. Незгода з установленими кимось нормами чи правилами, яких не можу прийняти (бунтарство). Почуття гумору.
17. Риси, яких би позбулась: невпевненість у собі, саркастичність, довірливість.
18. Життєві принципи, яких дотримуюсь: Не сміти – мене бісить, коли з авто викидають сміття; загиджують пляжі, ліси, у себе під будинком. Не згоден – скажи чи доведи протилежне. Не влаштовує щось – або спробуй це змінити, або не заважай іншим. Не давати хабарів, тим більше за роботу, яку людина повинна виконувати, якщо знаходиться на тій чи іншій посаді. Мало платять – знайди іншу.
19. Професії, які спробував би: Пілот реактивного літака, археолог, помічник Уорена Бафета.
20. Побажання собі: Не парся без причини – все відбувається так, як повинно. Будь собою за будь-яких обставинах. Не старайся подобатись усім!
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 20Х3: 60 ЦІКАВИНОК ЛУЦЬКОГО ПІДПРИЄМЦЯ ВОЛОДИМИРА ОКЛАДНОГО