20х3: 60 цікавинок луцької психологині Світлани Сасюк

11 Вересня 2020

Як добре ви знаєте своїх друзів, близьких та рідних? Чи орієнтуєтесь ви у їхніх смаках та вподобаннях? Чого вони бояться і чим захоплюються, де п’ють ранішню каву і про що мріють?..

А людські цікавинки такі захоплюючі! Ну як же ж їх не вивідати? Саме тому у нас з’явилася новенька рубрика «20х3»! Це 20 питань, на кожне з яких є по три відповіді. Коротко, лаконічно і несподівано! Сьогодні ми розповімо вам про цікавинки авторки та ведучої соціально-психологічних тренінгів, психологині Світлани Сасюк.

1. Улюблені місця в Луцьку: майдан перед Кафедральним костелом святих апостолів Петра і Павла (там затишно і спокійно), подвірʼя домініканців (місце сили, часто там гуляла з дітьми, коли ті були малі), вечірній парк ім. Лесі Українки.

2. Найсмачніший обід: борщ від чоловіка, піца від сина, лазанья від дочки.

3. Найароматніша кава: ранкова, приготована чоловіком, яку п'ємо разом.

4. Мамині страви: вареники з вишнями, пампухи з ревенем, затірка.

5. Зухвалі вчинки в школі: 90-ті – були страшні роки)) Зухвалих вчинків було багато. Згадалось, як у школі була заборона на носіння джинсів. Але ми ж то все одно їх носили! І ось одного ранку, сам директор вирішив поборотися з тотальним непослухом. Став на порозі, перевіряючи кожного й усіх, хто в джинсах – розвертав назад. Я завжди боролася за права і спробувала оспорити це, як на мене, несправедливе рішення, мотивуючи, що на мої знання джинси не впливають. Але директор був нескоримий. Тоді я пішла за ріг школи, зняла джинси (благо була осінь і куртка була довга)), та зайшла в школу. І туалеті одягнула їх назад і в той день ходила гордою ходою по школі, бо в джинсах я була одна. В школу звісно викликали батьків.

У п'ятому класі в протест на те, що вчителька зарубіжної літератури обізвала мене дурепою, два тижні не ходила на її уроки. Ясно, що ситуація дійшла до директора, викликали батьків. Покарана була добре, але хіба то мене зупинило в боротьбі за справедливість?)

6.Моменти щастя: щаслива, коли сім'я збирається разом. Люблю ці моменти та дуже ціную.

7.Страхи: іноді боюся сама себе. Фобій не маю. Мала страх висоти та дуже боялася печер. Зрештою, почала займатися скелелазінням і спелеологією та подолала його.

8.Книги, які варто почитати: Марсель Пруст «У пошуках втраченого часу», Гарпер Лі «Убити пересмішника», «Аліса в країні див» Льюіс Керролл

9.Фільми, які варто подивитись: «Intouchables», «Достукатися до небес», «Врятувати рядового Раяна»

10.Улюблені музичні композиції: «Чайки» SUNGUNG, «Гори» KALUSH feat. alyona alyona, «Ой у вишневому садку», народна

11.Відомі особистості, з якими хотів би познайомитись: Ілон Маск, Стівен Гокінг, Сальвадор Далі.


12.Мрії, які збулись: власна садиба за містом, побувати на семи морях, відкрити власний бізнес.

13.Мрії, які збудуться: мир та благополуччя України, скупатися в океані, психотерапевтичний центр у Луцьку.

14.Останні набрані номери: тато, Таня Романова, доця.

15.Курйозні випадки з життя: Знайомство з чоловіком. Зробила зауваження компанії молодиків, які галасливо себе поводили в під'їзді будинку, стукали у двері ліфта, який не працював, та пили пиво. Розказала їм правила поведінки, посварилися трохи, розійшлися. А за пів години хлопці прийшли з вибаченнями. Виявилося, що йшли вони до мого сусіда, з яким я не була знайома. Познайомилися, поки компанія гуляла у нього вдома ми розмовляли про все на світі до четвертої ранку. Це був 1995. Зрештою, за декілька років одружилися.

16.Риси, якими пишаєтесь: наполегливість, тверезий оптимізм, людяність.

17.Риси, яких би позбулися: мультизадачність, гіпервідповідальність, надмірна емпатія.

18.Життєві принципи, яких дотримуєтеся: дій сьогодні, думай про завтра, поважай вчора.

19.Професії, які спробувала б: Пілот, сомельє, хірург.

20:Побажання собі: Вір у свої ідеї й інші у них повірять.


10
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter