20х3: 60 цікавинок від адвокатеси та громадської діячки Наталії Рабомізо

27 Серпня 2020

Як добре ви знаєте своїх друзів, близьких та рідних? Чи орієнтуєтесь ви у їхніх смаках та вподобаннях? Чого вони бояться і чим захоплюються, де п’ють ранішню каву і про що мріють?..

А людські цікавинки такі захоплюючі! Ну як же ж їх не вивідати? Саме тому у нас з’явилася новенька рубрика «20х3»! 20 питань, на кожне з яких є по три відповіді. Коротко, лаконічно і несподівано! Сьогодні ми розповімо вам про цікавинки Наталії Рабомізо – дружини захисника України, який пройшов Іловайськ та Вуглегірськ, адвокатеси, директорки ТОВ «КРИСТАЛ ЖИТЛО ІНВЕСТ» та ТОВ «ТРАДИЦІЯ 2018».

1. Улюблені місця в Луцьку: будинок з химерами Миколи Голованя, Старе місто, парк імені Лесі Українки.

2. Найсмачніший обід: удома, їдальня автозаводу, піцерія «Фелічіта».

3. Найароматніша кава: кав’ярня в центрі міста, кав’ярня «Kava Avenue», «Coffee pro».

4. Мамині страви: картопля «по-французьки», холодець, голубці.

5. Зухвалі вчинки в школі: В одинадцятому класі, на уроці фізики, нам дали писати «фізичний диктант». А я підговорила клас, і на всі відповіді ми написали викладачу побажання та куплети пісень.

Була така «посада» – командир по дисципліні і порядку школи. І ось я мала за честь її займати (8 чи 9 клас). Я вирішила поборотися з перекурами старшокласників за школою. На мої зауваження вони не реагували, звичайно, просто сміялися. Тоді я попросила у вахтової ключі від дверей школи, і замкнула школу після дзвінка на урок. А я пішла на урок, забувши повернути ключ…

6. Моменти щастя: Коли вся родина збирається вдома. Коли всі у родині здорові. Відпустка із сім’єю.

7. Страхи: Боюся чекати на дзвінок від рідних. А також боюся павуків. Колись прочитала книгу, де павуки напали на Землю, – і все… Те ж саме і з метро. Із дитинства боюся, що застрягне нога в ескалаторі.

8. Книги, які варто почитати: Р. Зіненко «Війна, якої не було», В. Симоненко «Поезія», Ліна Костенко «Записки українського самашедшого».

9. Фільми, які необхідно подивитися: «Кіборги», «Наші котики», «Заборонений».

10. Улюблені музичні композиції: Плач Єремії «Вона»,

Антитіла «В той день, коли закінчиться війна»,

Б. Ковальчин «Сепаратюга».

11. Відомі особистості, з якими хотіла б познайомитися: Даля Грибаускайте, Ліна Костенко, Марк Цукерберг.

12. Мрії, які збулися: Чоловік повернувся з Іловайська та Вуглегірська. Донечка вступила до університету. А також була щаслива, коли нарешті завершили ремонт.

13. Мрії, які збудуться: Вип’ємо каву сім’єю за гривні в Москві. Поїду у відпустку сім’єю. Стрибну з парашутом.

14. Останні набрані номери: Коханий, Донечка, Таточко.

15. Курйозні випадки з життя: Кумедний випадок стався під час відпочинку у Туреччині. На екскурсію нас із донечкою помилково забрав не той гід. Ми повернулися з екскурсії – а там справжній переполох, розшукують, де ми зникли.

Так сталося, що я була звільнена за станом здоров’я із фізкультури. Але при цьому довелося захищати спортивну честь школи – виступати на естафеті з бігу.

Під час студентської практики в облдержадміністрації я залишилася з однокурсником на обід в кабінеті. Ми були певні, що самі, тож заспівали пісню гурту «Плач Єремії» «Вона» та інші студентські пісні. І тут після завершення обідньої перерви зі свого кабінету виходить Заслужений юрист України Володимир Бородчук. Сказати, що ми були здивовані, це нічого не сказати.

16. Риси, якими пишаєтеся: Комунікабельність, принциповість, цілеспрямованість.

17. Риси, яких би позбулися: Ініціативність, самокритичність, не вмію говорити «НІ».

18. Життєві принципи, яких дотримуєтеся: Не ремствую і не скаржуся на долю, дію виключно всередині власної сфери впливу, відповідаю за свої слова та вчинки.

19. Професії, які спробували б: Лікар, викладач, снайпер.

20. Побажання собі: Тільки вперед! Усе задумане здійсниться! Не сумніватися!


8
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter