20х3: 60 цікавинок від фотографки Ірини Кабанової

28 Серпня 2020

Як добре ви знаєте своїх друзів, близьких та рідних? Чи орієнтуєтесь ви у їхніх смаках та вподобаннях? Чого вони бояться і чим захоплюються, де п’ють ранішню каву і про що мріють?..

А людські цікавинки такі захоплюючі! Ну як же ж їх не вивідати? Саме тому у нас з’явилася новенька рубрика «20х3»! 20 питань, на кожне з яких є по три відповіді. Коротко, лаконічно і несподівано! Сьогодні ми розповімо вам про цікавинки фотографки Ірини Кабанової:

1. Улюблені місця в Луцьку: «Кава Авеню» на Винниченка, тераса «Променя», старе місто і парк.

2. Найсмачніший обід: Мамин суп, макарони з сиром, піца і суфлакі в Афінах.

3. Найароматніша кава: «Кава Авеню» на Винниченка, «Цукор» у Львові, «Starbucks» в Dubai Mall.

4. Мамині страви: Торт «Бите скло», сирні пончики, суп.

5. Зухвалі вчинки в школі: Якось чекали вчительку, яка затрималась на нараді. Було нудно і погляд впав на старі клавіатури в кабінеті, де в нас був урок. Подумалось, що буде прикольно пограти ними в теніс… Зрештою трохи потрощили ми ті старі клавіатури. Більше нічого не пригадується, бо я була дисциплінована учениця.

6. Моменти щастя: Мандрівка в ОАЕ, поява кицьки Кнопи вдома, і коли віддаю багато оброблених фото.

7. Страхи: Невеликий страх висоти, павуки, втрати близьких людей.

8. Книги, які варто почитати: «Імперія янголів» Бернар Вербер, «Гаррі Поттер» Джоан Роулінг, «Чому нації занепадають? Походження влади, багатства і бідності» Джеймс Робінсон, Дарон Аджемоглу.

9. Фільми, які необхідно подивитися: «Історія Бенджаміна Баттона», «Зелена книга», «Викрадачка книг».

10. Улюблені музичні композиції: KOZAK SYSTEM - Коли Вона,

Michael Kiwanuka - Cold Little Heart,

вся творчість Nickelback.

11. Відомі особистості, з якими хотіла б познайомитися: Ісус, Цезар, Барак Обама.

12. Мрії, які збулися: Подорож до ОАЕ, кицька вдома (просто, мені батьки все життя не дозволяли завести домашню тваринку, зрештою, псіханула в 21 рік), Новий рік в Європі.

13. Мрії, які збудуться: Якщо розкажу, то не збудуться.

14. Останні набрані номери: Невідомий номер, Мама, Олена.

15. Курйозні випадки з життя: Йшла по проспекту Волі, бачу, що біля переходу стоїть дуже знайомий силует. Підозрюю, що то мій давній знайомий. Підбігаю, хапаю під руку зі словами: «Привіт, красавчик, кого чекаєш?». І тут на мене дивиться зверху вниз пара здивованих очей... Ну, це був не мій знайомий.

Подорожувала в Дубай, гуляла, шукала океанаріум в готелі «Атлантіс». Територія там сказати, що велетенська, то нічого не сказати. Моя англійська, хоч і середній рівень, але ОАЕ – це місце інтернаціональне, і там дуже різна англійська вимова в людей. Навіть якщо ти добре знаєш англійську, є ризик, що не зрозумієш її в спілкуванні. Так от, блукала доріжками «Атлантісу», загубилась, вирішила підійти до когось і запитати дорогу. А навколо – одні дерева і ні душі. Йшла, куди очі бачать, поки не надибала одного хлопця з персоналу. Питаю, як пройти до океанаріуму. Він жваво розказує, показує пальцями, а я стою і розумію, що ні слова не ясно. Перепитувати було незручно. Пішла просто туди, куди кивнув рукою. Вийшла на якусь парковку, навколо знову нікого. Поблукала кілька хвилин і побачила ще одного чоловіка з персоналу. Давай в нього питати дорогу, ситуація повторюється, я ніц не розумію. Зрештою, довелось ще в третього робітника готелю питати дорогу, він побачив по моєму обличчю, що я ніц не розумію, і намалював мені міні карту на клаптику паперу. Я таки потрапила в той океанаріум.

У виборчу кампанію 2019 до Луцька приїздив «Океан Ельзи» з безкоштовним концертом. Він був на іподромі. Закінчився пізно, повертаюсь з концерту і різко починається дуже сильна злива. Люди біжать, намагаються десь сховатись. Я собі йду спокійно, промокла наскрізь, але раз вже так сталось, то для чого кудись бігти, вже нічого не врятує. Була з колегою, яка живе в центрі, глибокої ночі перевдягались і сушились в неї вдома, бо навряд чи хоч один таксист дозволив би сісти в такому вигляді в машину.

16. Риси, якими пишаєтеся: Економність, комунікабельність, легка на підйом.

17. Риси, яких би позбулися: Надмірна прямота, злопам’ятність (той випадок, коли швидко вибачаю людей, але довго пам'ятаю ситуацію). А ще надмірно переживаю навіть за дрібниці.

18. Життєві принципи, яких дотримуєтеся: Стався до людей так, як вони до тебе. В цьому світі ти нікому не потрібен, крім батьків. Карма існує, вона зла і повертається у найнесподіваніший момент, тому роби все, аби карма була чистою.

19. Професії, які спробували б: Бариста, проект-менеджер, бізнесвумен (власниця невеличкої комфортної кав'ярні).

20. Побажання собі: Перестань так багато переживати через дрібниці і людей, які цього не варті. Раціонально використовуй час. Щодня цінуй те, що маєш.0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter