20х3: 60 цікавинок власниці інернет-магазину Альони Дробишінець

10 Вересня 2020

Як добре ви знаєте своїх друзів, близьких та рідних? Чи орієнтуєтесь ви у їхніх смаках та вподобаннях? Чого вони бояться і чим захоплюються, де п’ють ранішню каву і про що мріють?..

А людські цікавинки такі захоплюючі! Ну як же ж їх не вивідати? Саме тому у нас з’явилася новенька рубрика «20х3»! Це 20 питань, на кожне з яких є по три відповіді. Коротко, лаконічно і несподівано! Сьогодні ми розповімо вам про цікавинки учасниці ініціативної групи ЛПЗ, власниці інтернет-магазину жіночого взуття HELLEN_SHOES Альони Дробишінець:

1. Улюблені місця в Луцьку: Центральний парк культури і відпочинку імені Лесі Українки, Дубовий Гай (район ЛПЗ), прогулянки вуличками Старого міста та Лесі Українки.

2. Найсмачніший обід: У мами, коли зустрічаємося після того, як давно не бачилися, «Фелічіта», «Франсуа».

3. Найароматніша кава: «Кава Авеню», «Пончик Експрес», «Луцька Венеція».

4. Мамині страви: Борщ, голубці, приготовлені в печі , смажена картопля з грибами – просто неймовірні!

5. Зухвалі вчинки в школі: Шкільні роки – це неповторні спогади! В 11-му класі я була старостою, і частенько доводилось прикривати деяких однокласників перед вчителями.

6. Моменти щастя: Народження дітей і їх успіхи, обійми чоловіка, політ з парашутом над морем, перше занурення під воду, споглядання зоряного неба, родинні свята, коли всі разом.

7. Страхи: Природні катаклізми.

8. Книги, які варто прочитати: Біблія, Ерік Берн «Ігри,в які грають люди», Еріх Фромм «Мистецтво любові», Ліна Костенко поезія.

9. Фільми, які варто подивитись: Люблю фільми, зняті на реальних подіях, романтичні мелодрами, історії успіху. Їх багато: «Аутсайдери», «Дуель братів Аdidas і Рuma», «Засновник»

10. Улюблені музичні композиції: Слухаю класику в сучасній обробці. Завжди в серці «Люди як кораблі» Скрябіна,

Тарас Петриненко «Україно!»,

Квітка Цісик «Я піду в далекі гори...».

11. Відомі особистості, з якими я б хотіла познайомитись: Ілон Маск, Барак Обама, Сергій Притула.

12. Мрії, які збулись: Я багато мрію, і мрії часто здійснюються: закохалася, стала мамою, навчилась плавати брасом, створила інтернет-магазин жіночого взуття.

13. Мрії, які збудуться: Відкрию стаціонарний магазинчик HELLEN_SHOES, закінчу курси таргетолога, візьму участь ще в кількох десятках громадських ініціатив. На цей момент мрію, щоб лучани обрали достойного мера, це значимо для моєї громадянської позиції.

14. Останні набрані номери: Мама, коханий, Тетяна Губій.

15. Курйозні випадки з життя: У студентські часи ми організовували «Андріївські вечорниці», де мені довелося грати головну роль старшої мудрої жінки Катерини. Костюми були ну дуже автентичні, але щоб я виглядала реальніше, довелося одягнути на джинси кілька спідниць і замотатися плахтою... Але курйоз стався, коли, говорячи в мікрофон свої репліки, у мене задзвонив телефон, який лежав в кишені джинсів. А рінгтоном була пісенька з мультику «Капітошка». На сцені я не змогла його вимкнути через свій костюм... Добре, що це був лише один дзвінок в той момент...

Я дуже люблю іриски. І якось, йдучи центром Луцька, вирішила з’їсти три штучки одночасно. Як тільки я почала розжовувати їх, до мене підійшла жінка і запитала як пройти до ЦУМу. На жаль, як я не старалась, рот відкрити так і змогла, але де ЦУМ, ця жінка зрозуміла.

16. Риси, якими пишаюсь: Комунікабельність, емпатія, доброта.

17. Риси, яких би позбулась: Терплячість, впертість.

18. Життєві принципи, яких дотримуюсь: Люби, твори, нічого не бійся.

19. Професії, які спробувала б: Лікарка, блогерка, таргетологиня.

20. Побажання собі: Не забувай про свою неповторність.


4
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter