Що радили мами відомим волинянам. ФОТО

08 Травня 2022

Текст: Ольга ГУРАЛЬ

Фото: з особистого архіву героїв

Мама – найтепліше, найзатишніше слово, правда ж? Ви, ваш характер, цінності в житті, пріоритети та цілі – все це виховує ваша мама. Для багатьох людей матуся – найголовніша людина у житті.

До цього прекрасного Дня Матері ми поцікавилися у відомих волинян, що ж вони можуть розповісти про своїх мам. За що їх сварили мами в дитинстві, які материнські поради стали у нагоді в дорослому житті та за що вони хочуть подякувати своїм рідненьким:

Марія Адамчук-Коротицька, благодійниця, керівниця БФ «Фонд боротьби з раком»:

Моя мама Світлана взагалі не з тих людей, що підвищують голос, чи сваряться. За всі роки вона лише декілька разів кричала на нас із братом. Я вже не пам'ятаю за що... Напевно, якісь побутові моменти: не прибрали в хаті, чи щось такого типу.

Дуже добре пам'ятаю її пораду: «намагайся завжди платити сама за себе». Ніби і не щось таке глобальне, але ця порада сформувала мій характер.

Моя мама – найкраща мама в світі! Я дякую їй, що ми з братом, а тепер і мої діти, росли в атмосфері миру, любові та спокою. На нас не кричали, нас не били, враховували нашу думку.

Богдан Коваль, телеведучий:

Я був достатньо непосидючим, тому мама Ірина сварила за постійний реактивний рух і збитки після цього. Багато ваз та посуду не пережили мого дитинства.

Мене завжди вчили цінувати будь-яку роботу, тому зараз це допомагає вміти та робити багато всього одночасно. Три роботи – не перешкода.

Я дуже вдячний мамі та турботу та теплоту, яку вона мені дарувала усе дитинство, дбала про нас з братом, аби ми завжди були ситі та в теплі.

Ірина Вахович, ректорка Луцького національного технічного університету:

Моя мама дуже толерантна. Вона і не сварила навіть. Але могла сказати так строго, що і не потрібно було сварити. Реакція з моєї сторони була моментальна.

Подякувати їй хочу за життя, за толерантність, розуміння, підтримку.

Роман Бондарук, депутат Луцької міської ради:

Ми з братом по черзі мали прибирати у квартирі раз на тиждень, я ж завжди хотів уникнути цього і придумував різні причини, щоб не робити прибирання. От за це завжди «прилітало».

Ви знаєте, я також маю двох синів і розумію, що це велике щастя, подароване Богом – мати дітей. Але разом із цим і велика відповідальність та копітка робота, щоб виховати достойних людей, які можуть та будуть приносити не тільки радість своїм батькам, а й користь суспільству та державі, в якій ти проживаєш. Тому хотів би подякувати мамі за той час та терпіння, який вона витратила на наше виховання та підготовку до дорослого життя!

Галина Конах, співачка:

Наша мама любить своїх дітей понад усе, тому мені вкрай складно пригадати, за що вона нас сварила. Впевнена, «на горіхи» прилітало, та це були такі дрібниці, в порівнянні з тією теплотою, яку вона нам дарувала, що навіть не пригадаю, за що діставалося.

Мама завжди просить вірити у те, що все буде добре, й не засмучуватися наперед про те, що ще не настало.

Мамі хочу подякувати за життя, невичерпну любов й статус найщасливіших донечок у світі!

Наталія Голодюк, керівниця мережі Район.in.ua:

Якщо чесно, я щось не дуже пригадую, щоб мене мама за щось сильно сварила. В основному в нас мама була «добрим поліцейським», адже завжди відстоювала наші інтереси. І за це, власне, я їй вдячна. Також дякую за те, що вона підтримувала різні мої ініціативи, чи то були пласт-табори, чи поїздки за кордон, чи ще якісь речі, які мене цікавили в той момент. От вона завжди намагалась підтримати ту, чи іншу ініціативу і допомогти її реалізувати.

Стосовно порад, то важко відповісти, тому що якихось таких прямих порад вона ніколи не давала. Мама зазвичай не буде нав’язувати свою думку і не буде радити щось комусь, доки її про це не попросять. Я цю позицію підтримую. Такі стосунки мені підходять, і я дуже вдячна, що моя мама дійсно ніколи не нав’язувала своєї позиції та завжди намагалась допомогти у будь-яких починаннях. І це триває й зараз.

Юлія Євпак, бізнесвумен:

Стандартний перелік сварок: не прибрала, не поїла, не зробила домашку. Хто ж не переживав той момент хвилювання, коли мама на батьківському засіданні, а ти вдома і чекаєш на вирок «більше ніяких подруг»?!

Я завжди дякую мамі за своє життя та за братів, за настанови, що потрібно вчитися та розраховувати лише на себе. Дуже допомагає в дорослому житті.

Катерина Той (Дулапчій), медійниця, психологиня:


В дитинстві мама моя була дуже строгою. І якось навіть не пригадую, щоб вона сварила мене за щось. Вистачало лише її погляду, і я все розуміла. Мама казала, що я була ідеальною дитиною.

Мама навчила мене відкладати гроші. Робити два конверти – один, з якого я могла на щось витрачати гроші, й другий – ніколи не чіпати. Це дуже знадобилося в дорослому житті. Наприклад, в той момент, коли почалася війна.

Найбільше хочу подякувати за те, і дякую завжди, що, не зважаючи на те, що була досить суворою, дуже багато обіймала мене і цілувала. Проявляла і показувала любов. Це дуже допомогло у житті любити та довіряти людям.

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter