У Луцьку запрацювало нове кафе

31 Травня 2016
Новий заклад «Kuhart» відкрився на місці колишнього творчого кафе «Druzi Forever». Як розповідають у закладі, його відкрили в першу чергу для клієнтів та працівників компанії «Kuhart» та інтернет-агентства «Massimo», офіси яких знаходяться у тому ж приміщенні. Для них у закладі вже діє 20-відсоткова знижка. Однак, звичайно ж, тут будуть раді усім без винятку гостям.

«Це буде маленька кав’ярня з власною випічкою. Ми самі виготовляємо круасани, чізкейки, печиво, варимо смачну й ароматну каву. Все робимо самі з найякісніших продуктів», – розповідає керівник закладу Максим Нікітін.

Невеличка кав’ярня одночасно зможе приймати 20 гостей – по десять на вулиці й у залі. Персоналу теж не багато – два кондитери і бармен. Від колишнього закладу тут не залишилось нічого, скоро заберуть навіть велопарковку, що залишилась від «Druzi Forever». Натомість у дворі планують встановити сучасну лавку, на кшталт тієї, що нещодавно з’явилась на вулиці Винниченка.

Кафе працюватиме щоденно: з 8.00 до 22.00 у будні та з 10.00 до 22.00 у вихідні. У меню – напої, десерти та легкий перекус.

[caption]
Від сьогодні у закладі чекають на гостей[/caption]
[caption]
Одна із перших чашок капучино, приготованих у закладі[/caption]
[caption]
Вся випічка у кафе – власного виробництва[/caption]
[caption]
Меню[/caption]
[caption]
Меню дублюється й на дошці за барною стійкою[/caption]
[caption]
Логотип закладу[/caption]0

Читати ще

Коментарі

123

крута чашка!

навіщо?

заберуть велопарковку..

ідіот

з одної крайності в другу,

Максим

Заберуть стару велопарковку,

лучанка

Уже на кожному році лише одні

Коля

Де купували крісла-мішки?

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter