Правила користування

Ці правила зобов’язані виконувати користувачі мережі інтернет, які перейшли за адресою http://volyn.tabloyid.com і будь-яким чином використовують інформацію або функціональні можливості ресурсу. 

1. КОМЕНТУВАННЯ МАТЕРІАЛІВ ВИДАННЯ «ТАБЛОЇД ВОЛИНІ»

1.1. Коментувати публікації розміщені на сайті «Таблоїд Волині» має право кожен користувач сайту. 

1.2. У коментарях заборонено:

- ображати людей;
- вживати матюки;
- висловлюватися не по темі матеріалу, який коментуєш;
- розміщувати рекламу і антирекламу (в т. ч. політичну, чорний піар);
- порушувати закони України.

1.3. Коментарі користувачів, де допущені порушення цих правил, адміністрація видалятиме.

1.4. Користувач, який вказав у коментарі своє реальні ім’я та прізвище, має право скаржитися на коментарі інших користувачів, які стосуються його особи, а також вимагати від редакції пояснення щодо видалення його коментарів. 

1.5. Редакція інтернет-видання «Таблоїд Волині» залишає за собою право змінювати вказане ім’я користувача, а також взагалі видаляти його коментар, якщо у тексті є ознаки того, що користувач підписався іменем і прізвищем іншої реальної людини. Така норма необхідна, аби уникнути зловживань.

1.6. Редакція інтернет-видання «Таблоїд Волині» залишає за собою право повідомляти читачам про факти маніпулювання у коментарях - такі як написання коментарів одним користувачем під різними ніками. 

1.7. Редакція інтернет-видання «Таблоїд Волині» не несе відповідальності за достовірність інформації, поширеної користувачами у коментарях. Відповідальність за можливі наслідки оприлюднення інформації у коментарях несе користувач, який її оприлюднив. 

1.8. На сайті можуть діяти різні режими коментування – залежно віз змісту публікації, поведінки коментаторів тощо. Основні режими коментування:

А) коментування без премодерації (написаний користувачем коментар одразу видний усім іншим користувачам),
Б) з премодерацією (редакція перевіряє коментарі перед їх появою на сайті),
В) без можливості коментування.  

Останні два режими встановлюються редакцією для публікацій з особливо високою ймовірністю порушення правил коментування.

2. ВИКОРИСТАННЯ МАТЕРІАЛІВ ІНТЕРНЕТ-ВИДАННЯ «ТАБЛОЇД ВОЛИНІ»:

2.1. Власником інформації, яка розміщена на сайті http://volyn.tabloyid.com є Агенції медіа-технологій «СІД ІНФОРМ», а також автори публікацій (якщо в тексті не йдеться про інше).

2.2. Інформацію, розміщену на сайті «Таблоїд Волині» (окрім тієї, про яку йдеться у пункті 2.3), можна використовувати безкоштовно, тільки якщо дотримані такі умови: 

- безпосередньо в тексті матеріалу, який розміщується на сторонньому сайті, не нижче другого абзацу є текст та пряме безпосереднє гіперпосилання на відповідний матеріал, взятий з сайту http://volyn.tabloyid.com;

- якщо матеріал використовується у друкованому виданні – обов’язкова вказівка і назви («Таблоїд Волині») і адреси (http://volyn.tabloyid.com);

- якщо інформація з «Таблоїда Волині» використовується на радіо і телебаченні – обов’язкове усне посилання на сайт з вказівкою назви: «Таблоїд Волині». 

2.3. Забороняється використовувати матеріали, розміщені на «Таблоїді Волині», які місять підпис:
 
«Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїда Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством».

Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа).

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter