Про нас

Що це за видання – «Таблоїд Волині»?

«Ой, будете плітки писати!» «У вас є фотографи-папраці??!» «Фу, чутки і скандали, як можна?!.»  Відгуки такого штибу чули журналісти нашого видання, коли вперше розповідали людям про ідею його створення.
 

І відповідали: «А от і ні!» І додавали: «Побачите – здивуєтеся!».

«Таблоїд Волині» запрацював на початку 2015 року. І лише за кілька тижнів завоював увагу читацької аудиторії, здобувши більше тисячі щоденних, вдячних і уважних читачів, число яких з для у день збільшується.

В чому секрет успіху нашого видання? Їх, секретів, цілих три! 

Перший:

Ми не пишемо про політичні ігрища й економічні негаразди. Ми переконані, що найприроднішим і найневідʾємнішим елементом життя кожної людини є її особисте життя, її почуття, її стосунки з ближніми, її відпочинок, побут і дозвілля. Саме про це ми щодня розповідаємо на «Таблоїді Волині».

Другий:

Ми не створюємо матеріалів, які не мають авторства. Наша мета: не суха інформація, перелічення фактів чи анонімні публікації. Ми створюємо журналістів-зірок! «Таблоїд Волині» – це люди, які його пишуть. Це оригінальний погляд на дійсність, це непідробні емоції і вишуканий стиль. Ми запрошуємо до співпраці авторів, які вміють і хочуть писати особливі тексти, знімати класні фото, робити креативні відео.

Третій:

Для нас немає табуйованих тем чи недоторканних авторитетів. Наш «замовник» – читач, Наша філософія  – писати про все, що йому цікаво. Ми – не сноби, не ханжі і не моралісти. Ми – сучасні прогресивні і сміливі. Ми – за свободу слова, думки і почуттів.

«Таблоїд Волині» – нове, сміливе і талановите слово волинських медіа.

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter