Місце для щасливого дитинства: у Луцьку запрацює новий SMART-садочок. ФОТО

22 Травня 2023

У Луцьку відкривають новий SMART-садочок – STAR TIME EDUCATION CENTER. Це мережа ліцензованих дитячих центрів розвитку, яка вже понад 13 років працює з дітьми в Україні та за кордоном.

Відкриття у Луцьку відбудеться 30 травня за адресою: вулиця Єршова 9б, приміщення 39а.

Останніми роками приватні дитсадки користуються усе більшою популярністю в Україні. Через значно менше навантаження у групах, аніж у державних закладах, кожна дитина отримує там більше уваги та індивідуальний підхід. А персонал – більш мотивований та відповідальний, адже отримує конкурентну заробітну плату.

Як показує вже перший рік у школі, діти з приватних дитячих садочків значно краще підготовлені до навчання. Тому невеликий приватний дитсадок – чудова альтернатива державним дошкільним закладам.

«За 13 років досвіду ми створили унікальний та найбільш ефективний формат дошкільної освіти й помістили його у Центр розвитку для дітей», – кажуть у STAR TIME EDUCATION CENTER.

Серед переваг цього центру розвитку дітей батьки найчастіше виділяють такі:

БІЛІНГВАЛЬНА МОВНА СИСТЕМА (УКРАЇНСЬКА-АНГЛІЙСЬКА)

З раннього дитинства малюк буде розмовляти українською та англійською мовами.

УНІКАЛЬНА СИСТЕМА ВИХОВАННЯ ТА РОЗВИТКУ

У STAR TIME EDUCATION CENTER поєднали класичні та сучасні підходи до виховання дітей і різні методики навчання: Зайцева, Домана, Монтессорі й створили власну на їх перетині.
Вихователі спостерігають за реакцією малюків на різні методики й обирають для них найкращу.

Наприклад, на заняттях з сенсорики розвивають відчуття та сприймання на дотик, дають поняття форми, величини та кольору. Активно використовують дидактичні ігри Марії Монтессорі, ігри на розвиток дрібної моторики.

За програмою діти молодшого віку вивчають голосні літери. Діти середнього дошкільного віку вже знають усі літери абетки та на кінець року читають прості слова. Старша група – повністю готова до школи, читає, пише та рахує.

ДОДАТКОВІ ЗАНЯТТЯ З ТВОРЧИХ НАПРЯМКІВ

Кожного дня в розкладі є три комплексні уроки, де малюки отримують нові знання та покращують здобуті навички. А також – хореографія, акторська майстерність. Педагоги виявляють та розвивають з раннього дитинства любов до музики, мистецтва, хореографії.

Також із дітьми працює кваліфікований логопед та психолог.

ФІРМОВИЙ ДОДАТОК ДЛЯ БАТЬКІВ

Для батьків дошкільнят розробили зручний мобільний додаток, де за потреби можна переглянути розклад дня дитини.

Окрім того, через мобільний додаток вони можуть перевірити дотримання цього графіку. У дитсадку встановлені камери відеонагляду, тож побачити свою дитину можна будь-якої миті у режимі реального часу.

БЕЗПЕКА

Закрита територія та майданчик для прогулянок, карткова система входу, сучасна протипожежна безпека, кілька десятків камер відеоспостереження – запорука спокою батьків і впевненості у безпеці малюків.

Центр розміщений на двох поверхах, один із яких – цокольний, де є безпечне, обладнане укриття. Воно цілком пристосоване для розваг та навчання малюків. Тому під час кожної повітряної тривоги діти у безпеці та продовжують заняття.

ХАРЧУВАННЯ

У Центрі дітки матимуть кейтерингове чотириразове харчування, зі свіжих натуральних продуктів. Меню враховує всі індивідуальні особливості дитини (алергії, вподобання у їжі тощо).

ЗВ'ЯЗОК З ВИХОВАТЕЛЕМ

Поспілкуватися з вихователем, запитати про дитину можна протягом усього дня.

Групи малокомплектні – тож вихователі завжди мають можливість приділити достатньо уваги кожній дитині, перетворюючи перебування в дитячому садочку в цікаву пригоду.

У центр приймають діток, віком від одного року. Також є можливість відвідувати заняття разом із мамою.

«Мережа STAR TIME EDUCATION CENTER – це місце для щасливого дитинства! Наш пріоритет – діти. Ми вчимо знаходити спільну мову з однолітками та дорослими, знаходимо та розвиваємо дитячі таланти», – кажуть у центрі.

STAR TIME EDUCATION CENTER працює відповідно до вимог Міністерства освіти та науки України за державною програмою «ДИТИНА», яка спрямована на розвиток індивідуальності дитини дошкільного віку.

Ви можете підписатися на телеграм-канал Центру за посиланням.

Контактний телефон/ вайбер: +380 (96) 930 92 00.0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter