Волинянину вдалося потрапити до наступного етапу кулінарного шоу «МастерШеф»

15 Квітня 2024

Житель села Велика Глуша Камінь-Каширського району на Волині Віталій Наливайко залишився у кулінарному проєкті «МастерШеф».

У суботу, 13 квітня, відбувся 10 випуск 13 сезону програми «МастерШеф», пише ВСН. У цей день волинянин святкував свій день народження.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «ХОТІВ БИ ЗНАЙТИ СОБІ ДІВЧИНУ»: ВОЛИНЯНИН ВІДСВЯТКУВАВ СВІЙ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ НА КУЛІНАРНОМУ ШОУ «МАСТЕРШЕФ». ВІДЕО

Цього тижня Ектор Хіменес-Браво, Ольга Мартиновська та Володимир Ярославський перевіряли швидкість, кулінарну логіку та сконцентрованість учасників проєкту «МастерШеф 2024». У першому конкурсі кулінари готували індивідуальні страви, але з кожним новим етапом готування були обмежені кількістю вільних місць за столами. Під час першого конкурсу Віталій Наливайко забув головний інгредієнт – перепілку, тому він був змушений повернутися на перший етап.

На третьому етапі конкурсу Віталій змагався за першість з конкуренткою. За словами учасників груп, у нього була гірша презентація, проте він встиг перший закінчити свою страву, тому чорний фартух одягнула його суперниця.

Судді розкритикували страву волинянина, сказавши, що у ризотто завеликі шматки, недостатньо приправ. Володимир Ярославський сказав, що Віталик дуже його розчарував.

«Розносять в пух і в прах Віталіка», – прокоментував це волинянин.

У першому випробуванні за невдалу страву волинянин отримав чорний фартух.

Під час другого випробування шоу «МастерШеф» три команди кухарів готували три різні страви, отримуючи поради й натяки капітанів без слів. Лідери команд могли лише спостерігати за кулінарними процесами в таємній кімнаті, а також залишали підказки для підопічних, коли вони тричі залишали кухню. Волинянин опинився у команді, яка невдало приготувала бургер.

У третьому конкурсі власники чорних фартухів разом готували кілька страв. Кожна робоча поверхня відповідала одній страві, а аматори готували за ними доти, поки судді не зроблять звуковий сигнал. Після сигналу кулінари мали перейти до іншої страви і столу, щоб продовжити чужу страву. Віталій у цьому конкурсі зумів повернути свій білий фартух.

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter