Луцьк привітний: хто працює на «Таблоїді Волині». ФОТО

06 Червня 2018

Фото: Юлія ФІЛІРОВСЬКА

Настрій: культурний центр Passage Interdit (вул. Набережна, 42)

Макіяж та зачіски: Grimerka Studio (просп. Волі, 27)

Сукні: Ксенія Ковальська

Щодня тисячі волинян дізнаються новини про місто та область у мережі інтернет, але що ви знаєте про людей, які працюють над ними? Як їх звуть? Чим вони цікавляться? Що залишається за кадром” публікацій?

«Луцьк привітний» дасть відповіді на ці запитання. І сьогодні у рубриці - колектив інтернет-видання “Таблоїд Волині”.

Сьогодні, у День журналіста, ми знайомимо вас із людьми, які щодня працюють над тим, аби наповнити ваш день позитивними новинами.

Для нас немає табуйованих тем чи недоторканних авторитетів. Наш «замовник» – читач, наша філософія – писати про все, що йому цікаво. Ми – не сноби, не ханжі і не моралісти. Ми – сучасні прогресивні і сміливі. Ми – за свободу слова, думки і почуттів. «Таблоїд Волині» – сміливе і талановите слово волинських медіа!”, - так кажуть "таблоїдні діви" про себе.

ОЛЬГА МАГАС

Посада: головний редактор “Таблоїда Волині”

Стаж роботи: 13 років, з яких 2 - на “Таблоїді”

Хобі: вишивка, паперові ляльки, кіно

За що любите свою роботу: «Таблоїд Волині» – то не просто робота! Це і сім’я, і сила-силенна емоцій, і знайомства, і досвід… Це місце, якого не торкається політика, економіка чи інші серйозні речі, для яких створено багато інших дуже хороших сайтів. Тут тільки розваги, драйв, красуні та красені, романтика і тисячі чудових фото!

Саме «Таблоїд Волині» навчив мене особисто розділяти публічне і особисте, загартував критикою та брудними коментарями, показав, що люди не діляться за соціальними, релігійними, расовими чи статевими ознаками. Насправді, вони є або убогі, або гідні. Все…

Я зустріла чимало людей, які, не маючи статків чи ідеальної зовнішності просто вбивають наповал своєю мудрістю, харизмою, вихованістю. З ними настільки приємно спілкуватись чи вести переписку, що хочеться розповідати про них усьому світу! Я зустріла чимало людей з ідеальною зовнішністю та численними досягненнями, які настільки огидні в душі, що аж мороз по шкірі йде…

Цікава історія: Завдяки анонімним коментарям я дізналася про себе дивовижні речі! Пригадую, як перший раз почитала різну гидоту про те, що я – ледь не професійна шльондра, то навіть розплакалась. Вдома чоловікові розказую, що ну як же ж так, я ж «мать траїх дєтєй», занудна і вихована в найкращих традиціях Радянського Союзу, де сексу не було! Зрештою, посміялися ми з того, та й попустило!))

Як тільки нас не називають! Але ж для того, мабуть, й створене анонімне коментування, щоб деякі люди могли хоча б тут висловити свою авторитетну думку, яка, навряд чи цікава комусь в реальному житті…

З веселих історій, пригадую, як з фотографом Романом Домбровським на Фестивалі їжі у замку бігали за монахинею. Хотіли сфотографувати колоритних гостей фесту, і ця жінка так виділялася з натовпу! Але вона вочевидь «просікла», що ми за нею стежимо і всіляко ухилялася, аби не потрапити в кадр.

А взагалі історій – тисячі! Вам би хоча б день побувати в атмосфері, створеній Таблоїдними дівами, то настрій би тримався з півроку точно! І я, як керівниця, не просто довіряю цим людям! Я пишаюся тим, що маю за честь працювати з кожною із них! «Таблоїд Волині» – то не робота, то любоу!

ЮЛІЯ ФІНКОВСЬКА

Посада: журналістка

Стаж роботи: 2 роки

Хобі: пишу вірші, фотографую красу

За що любите свою роботу: Рідний «Таблоїд» люблю за постійні знайомства з людьми, яких потім все життя не можеш забути. А також за небуденні будні і особливих натхненників, що вміють годинами розповідати про свою роботу, якою б вона не здавалася на перший погляд.

Цікава історія: На першому робочому «Бандерштаті» вела рубрику про цікавих та красивих хлопців і запропонувала стати її героєм письменнику Богданові Логвиненку, якого не впізнала і прийняла за бувалого фестивальника. Обличчя Богдана після питання «А давайте знайомитися!» треба було бачити.

А ще завжди пам’ятатиму інтерв’ю на даху багатоповерхівки, майстер-клас із виготовлення суші, «Шо-у-шафі» зі священиком та каву із Тарасом Тополею о 22.00 в порожній кав’ярні.

ОКСАНА ФЕДОРУК

Посада: випусковий редактор, журналіст

Стаж роботи: 2 роки

Хобі: подорожі, електронна музика, графічний дизайн і малювання

За що любите свою роботу: за можливість знайомитися та спілкуватися з цікавими людьми; за те, що постійно в центрі подій; за реакцію і вдячність тих людей, про яких ми пишемо; за те, що намагаємось писати лише хороші новини, бо негативу і так вистачає; за колектив, який насправді - “Сімя і дім”:)

Цікава історія: цього року на Новорічну ніч в одному з торгово-розважальних центрів Луцька виступав Павло Зібров, і “Таблоїд” просто не міг втратити таку нагоду поспілкуватися з ним. Домовилися про інтервю на 22.00 год. Прийшли із фотографом у цей час, а Зіброва ще й близько немає. Його водій, виявляється, трішки заблудився у Рівному і вони запізнилися ледь не на годину.

Пів 12.00 ми лише розпочали розмову. Стрілка годинника рухалася все ближче до півночі, а народний артист виявився дуже говірким. А ще - багатим на компліменти жінкам:) Тож пропонував зустрічати Новий рік в його компанії)) Чемно подякувавши, просто вилетіла з ТРЦ додому. Якраз встигла на шампанське під бій курантів.

А ще на початку цього року ми зробили одну хорошу справу: зібрали декілька колег та пішли колядувати в інші редакції, державні установи, різні компанії. Таким чином назбирали 55 000 грн на лікування хворої дівчинки з Горохівщини. До речі, таке колядування організували вже другий рік поспіль, тож це вже стало гарною журналістською традицією.

НАТАЛІЯ МАЗЕПА

Посада: журналістка

Стаж роботи: 1 рік

Хобі: мандрівки, музика, кулінарія, різноманітна творчість

За що любите свою роботу: за можливість спілкування з неймовірними людьми, колектив, творчість

Цікава історія: випадковості не випадкові: взяла інтерв'ю у лучанина, який скинув більше 50-ти кілограмів, а через кілька місяців саме його дружина стала моєю колегою та фотонапарницею). Світ таки круглий!;)

СОФІЯ ГУДИЧ

Посада: журналістка

Стаж роботи: рік - позаштатним журналістом, місяць - штатним

Хобі: плету неймовірні Ловці снів, подорожую та фотографую для інстаграмів, загалом намагаюся брати від життя все і вчитися нового.

За що любите свою роботу: люблю Таблоїд за настрій. Він відчувається в редакції та на сайті, а ще за здорову атмосферу в колективі та можливість писати про прекрасне.

Цікава історія: колись писала для Віки Гриб “Хвилинку слави. Вона вийшла із заголовком "Луцька візажистка, яка хоче заміж", щось таке. Отож її хлопець досі не вірить, що то випадковий і безкоштовний матеріал.

Загалом, не було якихось дуже смішних. Але те, що світ крутиться навколо "Таблоїда" підтверджується регулярно. Колись, до речі, таксист розповідав, що то сайт для людей без нормального статевого життя. А ми їхали на роботу. Кажу йому: "Дякую, тепер знаєте, де редакція. Я працюю в "Таблоїді".

ОЛЬГА БОНДАРУК

Посада: керівник рекламного відділу

Стаж роботи: 2 роки

За що любите свою роботу: люблю роботу за можливість спілкуватись з харизматичними людьми, озвучувати ідеї, які іноді просто пруть, за цікаві наповнені дні.

Люблю проекти "не за гроші"- конкурси малюнків, танців, пісень, колядки і все таке няшне) А нещодавно зловила себе на тому, що втомлююсь від довгих вихідних і мчу чимскоріш на роботу до найщиріших колег. Хіба то не круто?!

ОЛЬГА ДОРОШЕНКО

Посада: менеджер з реклами

Стаж роботи: 6 років

Хобі: Люблю книги, мандри, квіти, рукоділля, приймати гостей.

За що любите свою роботу: Молоді, творчі, креативні - робота в такому колективі не дає нудьгувати!

ОЛЕНА КАЧАН

Посада: менеджер з реклами

Стаж роботи: 10 років

Хобі: відпочинок з сім'єю, догляд за квітами

За що любите свою роботу: за хороших людей, які мене оточують

ІРА ТВЕРДА

Посада: менеджер з реклами

Стаж роботи: 3, 5 років

Хобі: журналістика, подорожі, музика, книги

За що любите свою роботу: Таблоїд Волині - це завжди вир подій, цікаві особистості та живі емоції

Цікава історія: Перше інтервю з відомою людиною, мандрівником Дмитром Комаровим, яке вважаю бойовим хрещенням: неймовірне хвилювання, обмеження в часі, забуті питання та страшенне запізнення на хрестини, де я мала бути за куму.

ЮЛІЯ ФІЛІРОВСЬКА

Посада: фотограф

Стаж роботи: 7 місяців

Хобі: банально, але робота і є головним хобі. А ще книги, скрапбукінг, photoshop і цифровий живопис

За що любите свою роботу: за колектив, за різноманіття зйомок у всіх жанрах, за можливість відчути себе у центрі подій, залишаючись спостерігачем.

Цікава історія: концерт однієї народної артистки, на якому несподівано заборонили зйомку і довелось майже годину ховатись від охорони задля хороших кадрів)

Ігор ДЕНИСЕВИЧ

Посада: шеф-редактор медіа-холдингу “СІД МЕДІА ГРУП”

Стаж роботи: 7 років

Хобі: подорожі, футбол

За що любите свою роботу: за найкращий в світі колектив!

29
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter