Хвилинка слави: волинянин, який увійшов в десятку кращих піца-акробатів світу

17 Грудня 2019

Текст: Аліна ХОЛБАН
Фото: Наталія МАЗЕПА

Ніколи не здогадаєшся, наскільки цікавими є люди, які щохвилини зустрічаються тобі на вулицях, сидять поруч у маршрутках, смакують каву за сусіднім столиком в кафе. А в кожному з них – особиста історія, яка заслуговує на те, щоби бути почутою.

У рубриці «Хвилинка слави» героєм або героїнею абсолютно несподівано можете стати саме ви. Cловом, якщо побачите журналістів «Таблоїда Волині», – не соромтеся і ловіть свою хвилинку слави!

Сьогоднішній випуск рубрики по праву можна вважати особливим. З нашим героєм – піцайоло Віталієм Волковим – ми випадково познайомилися у Ковелі, на гастро-вечорі в ресторані «ОТТО». Туди нас запросив Юрій Хазіпов під час захоплюючого інтерв’ю-подорожі, про яке ми розповіли в одній з попередніх публікацій.

23-річний Віталій Волков зацікавив нас не лише бездоганними знанням своєї справи та володінням піца-акробатикою, але і своєю участю у чемпіонаті з приготування піци у Неаполі. Там хлопець посів шосте місце серед кращих піца-акробатів світу.

Про перші кроки в професії, плани на майбутнє та особисте життя Віталія Волкова – читайте в нашому інтерв’ю.

– Розкажи, як ти став кухарем?

– Я влаштувався у мережу «Classic» оператором боулінгу, про кухню тоді навіть не думав. А потім, десь через півтора роки, захотілося піти на сушиста. Мені сказали, що можна спробувати. Думав, пропрацюю там декілька місяців, якщо не сподобається – повернуся на старе місце. Але, трохи повчившись, зрозумів, що повертатися не хочу. Два з половиною роки я пропрацював сушистом, а потім перейшов у ресторан італійської кухні.

– Чому змінив суші на піцу?

– На суші я повністю опанував всі процеси і мені захотілося чогось нового. Перейти з японської кухні на італійську було цікаво.

– Як освоював піца-акробатику?

– Коли сказали, що тут готуватимуть шоу-програму з піца-акробатикою, я зацікавився і почав дивитися різні відео на ютубі. Нам купили піца-тренажери і я почав самотужки вчитися вдома по відео-заняттях. Нажаль, людини, яка могла б тоді підказати мені, чи правильно я це все роблю, не було.

Десь на сьомому місяці мого навчання ми поїхали на чемпіонат.

– Розкажи про свою участь у чемпіонаті світу в Неаполі. Хвилювався під час змагань?

– Хвилювався – це слабо сказано. В якийсь момент думав, що зараз відлучусь на хвилинку, а потім сяду на літак і мене тут вже не знайдуть (посміхається). Але потім подумав: «що я втрачаю?» і таки виступив.

– Задоволений своїми результатами?

– Окрім піца-акробатики були ще й інші номінації, в яких треба було готувати піцу. Загалом я задоволений тим, що отримав неабиякий досвід, але деякі деталі мене все ж не влаштовують. Знаю, що в певних моментах я міг зробити краще. Якщо пощастить ще раз взяти участь у такому конкурсі, я буду повністю підготовлений.

– Маєш професійні плани на майбутнє?

– Безперечно. Хочу розвиватися далі. Коли я зрозумію, що повністю опанував піца-майстерність, напевно, почну займатися чимось іншим. Зараз мене цікавить грузинська кухня, хотілося б працювати з м’ясом на хоспері.

– Розкажи про своє життя поза роботою. Маєш час на відпочинок?

– Коли як. Моя робота відносно сезонна, тому інколи в місяці буває багато вихідних.

– Чим займаєшся у вільний час? Як розслабляєшся?

– Розслабляюся музикою. Чотири роки граю на гітарі, навчився сам. Також люблю читати та подорожувати.

– Де вже встиг побувати?

– За кордоном, на жаль, поки тільки в Італії, а по Україні поїздив досить багато: був і в Карпатах, і в центральних регіонах, і на півдні.

– Як у тебе з особистим життя? Маєш дівчину?

– Поки що ні і не сказав би, що в «активному пошуку». Думаю, такі речі знаходяться самі собою. Зараз я більше зосереджений на саморозвитку і робота також сюди входить.

– Чи уявляєш ти собі ідеальну дівчину?

– Можливо і уявляю, але ж може зустрітися зовсім інша дівчина і я її покохаю. Тут вже як вийде.

– Що побажаєш нашим читачам?

– Розвивайтеся.








***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].

8
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter