Хвилинка слави: волинянка, яка перевтілюється у демонів та ельфів. ФОТО

10 Вересня 2021

Текст: Аліна ХОЛБАН
Фото: з інстаграм-сторінки Софії Гончарук

Войовнича Тауріель, страхітлива Медуза Горгона, демонічна та могутня Ліліт – ці та інші фентезійні образи майстерно втілює косплеєрка з Нововолинська Софія Гончарук.

Вона – графічна дизайнерка та студентка Львівської політехніки. Живе одразу в трьох містах – Львові, Нововолинську та Одесі. Мандрує країнами та відвідує українські гік-тусовки. На одній з них – фестивалі Comic Con Ukraine 2021 – ми з нею і познайомилися.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: КРАСУНІ ТА КРАСЕНІ ДНЯ: ФАНТАСТИЧНІ ПЕРЕВТІЛЕННЯ НА COMIC CON UKRAINE 2021. ЧАСТИНА ДРУГА

«Все почалося з фільмів Marvel – в той період Локі був моїм крашем. Так я дізналася, що за кордоном існує гік-культура, якої немає у нас. І якось у 10 класі я почула, що у Києві влаштовують комік-кон. Тоді я приїхала як звичайна відвідувачка, але згодом зрозуміла, що косплей – це моє. Наступного разу я потрапила на фестиваль під час навчання першому курсі. Попросила у мами матеріальної підтримки та пошила свій перший костюм – Елізабет з BioShock. Я була щаслива. Згодом вирішила, що хочу робити костюми сама – і понеслося», – розповідає Софія.


До вибору образів дівчина ставиться скрупульозно. Вона зауважує, що крім інтересу до самого персонажа, важлива зовнішня та внутрішня схожість з ним.

«Адже косплей – це не тільки костюми, а й гра», – пояснює Софія.

На Comic Con Ukraine 2021 косплеєрка представляла ефектну демонессу Ліліт з гри Diablo 4.

«На костюм витратила понад 4 тисячі гривень. З пошиттям допомагала швачка, все інше робила сама. Фактично, робота тривала протягом всього літа», – ділиться дівчина.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: КРУЕЛЛА, ЛОКІ ТА ІНШІ: СКІЛЬКИ КОШТУЮТЬ КОСТЮМИ УЧАСНИКІВ COMIC CON UKRAINE. ФОТО

Перебуваючи «в образі» Софія відчуває натхнення та впевненість.

«Напевно, саме перевтілення дарує найбільші емоції, адже ти можеш бути простим студентом, а в – костюмі наймогутнішим демоном або ельфійкою, яка бореться зі злом. Крім того, коли ти так довго готуєш сам костюм і нарешті перевдягаєшся в нього, відчуваєш неймовірне задоволення, бо це результат твоєї плідної праці».

У планах дівчини – допрацювати костюм Ліліт та перевтілилися в одного з героїв гри League of legends.***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter