Розгубленість, агресія, рабський світогляд, – луцька психологиня про неадекватну росіянку. ВІДЕО

29 Квітня 2022

Днями мережу сколихнуло відео, де неадекватна росіянка облила словесним брудом українку у Швеції. Невдовзі колишня петербурженка Євгенія Карлсон, яка з 90-х мешкає у Стокгольмі, стала «зіркою» інтернету, отримала шквал негативу у відповідь на свою агресію та навіть була звільнена з роботи у шведській компанії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «ТИ ПРОСТО ЗГНИЄШ»: РОСІЙСЬКА «НЕАДЕВКАШКА» НАКИНУЛАСЯ НА УКРАЇНКУ У ШВЕЦІЇ. ВІДЕО

Ми дякуємо авторці відео Ользі Кайді, яка прийняла на себе цей удар та показала світу справжнє обличчя «русского міра».

«Таблоїд Волині» звернувся до Катерини Бурдило, луцької практичної психологині-психотерапевтки, та попросив її скласти психологічний портрет Євгенії Карлсон.

«Чіткий зріз відношення росіян, до якого ми довго були толерантні. Метафорою я б описала це як "натягування на себе фальшивого золота, яке вимащено у власному лайні й крові невинних".

Аргументи, які будуються на зовнішньому порівнянні з українками, «поважному» віці як особистісного досягнення та ілюзорній статусності, яку нібито підтверджують гардеробні атрибути, вказує на внутрішню неповноцінність та неусвідомлену ненависть до себе в цілому.

У реченнях, які говорить ця жінка, можна побачити моменти логічного ковзання і втрати зв‘язності. Вона не очікувала супротиву і тим паче публічного висвітлення її аморальних дій. Розгубленість перейшла у позицію "дивись, дивись на мене, скільки тобі потрібно, і страждай". Типова поведінкова захисна реакція, в якій навіть бачимо гордість і маніфестальність.

Відсутність емоційного контакту з війною та емпатійного сприйняття людей, які від неї постраждали, є наслідком тоталітарно-рабського світогляду, там де немає свободи та вибору і можливості вибрати свою приналежність, а лише поняття "належати". Втратити ката у їхній свідомості – як втратити внутрішню опору, завалитись у свою роками плекану неповноцінність, примітивність та болючу історичну правду.

"Вказати місце" та бажання принижувати через питання сексуального життя, а також класика російського світу – гра поділу на "село і город не ровня" – тільки підтверджує примітивність рабської мотивації цієї особи, якій постійно потрібно урівноважити себе через приниження іншого. Блукання свідомості росіянки між цими категоріями ілюструє соціальний дискримінаційний внутрішній устрій, який не вийшов з неї за 30 років життя у Європі (за її словами). Вона привезла совітську психологічну кастрованість з собою, яка не резонує цінностями з цивілізованим світом.

Формування еліти у нашій культурі відрізняється від російської, адже для українців важливий не тільки фінансовий успіх, а й психологічна наповненість, контекстова естетика, емоційна контактність з людьми. Тому самоусвідомлення базується не тільки на можливості дозволити собі якісне. Психологічно здорові впливові люди не відкидають важливість грошей, але вони не схильні кидати їх в обличчя як аргумент своєї значимості. Ця особа ж намагається додати вагу агресорським діям через стереотипне застаріле бачення "про успіх", що ніби-то робить її значимою і надає право принижувати цілу націю.

Шарнірний абсурд впевненості цієї жінки спинили органи влади. Це буде щось нове, адже інституту репутації ця пані певно раніше не знала. Україна захищає свою цілісність від окупації росії. А росіяни намагаються боротись з неіснуючим ворогом зовні, аби не дивитись у сторону своєї кацапської сутності, і щось робити з цим. Це яскраво показують окремі представники їхньої еліти та інтелігенції».

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter