«Ти просто згниєш»: російська «неадевкашка» накинулася на українку у Швеції. ВІДЕО

28 Квітня 2022

Жителька Стокгольму, колишня росіянка з Петербурга Євгенія Карлсон, втратила роботу у шведській компанії через те, що здійснювала наругу над українською символікою. Це побачила українка Ольга Кайда, яка зняла та виклала у соцмережі відео.

Про це пише «Радіо Свобода».

«Коротше: я стала жертвою ненависті за національністю та зовнішністю. Це сталося біля російського посольства у Стокгольмі. Російська дама словесно напала на мене і пригрозила напасти на мене фізично, бо я підняла український прапор, на який вона наступила. Коли я запитала, чому вона це робить, мене назвали «нацисткою» та «повією», «як і всі українці», – розповіла у фейсбуці Ольга Кайда.

Ользі 33 роки, вона сім років живе у Швеції, працює у компанії Spotify. 26 квітня у Стокгольмі, неподалік від російського посольства, вона побачила, як немолода жінка зривала і скидала на землю синьо-жовті прапори. Ольга підійшла до неї зробити фото, «але дама побачила мене з телефоном, сама підійшла і почала розмову в агресивному тоні». Початок діалогу на запис не потрапляє – відео починається із запитання: «Навіщо ви розкидаєте українську символіку?».

«Символіку українську? Фашистську ти маєш на увазі? Ви ж усі – фашисти тухлі!» – заявляє блондинка у світло-коричневому плащі. Потім вона протягом п’яти хвилин безупинно поливає дівчину брудом.

«Ти така страшна, ти все життя будеш нещасною, жебрачкою, брудною, ось у цих кросівках дешевих ходити», «дурочка з провулочка, чушка», – сипала образами «Russian lady» – так героїня вказана в назві відеоролика на YouTube. На записі жінка грубо коментує зовнішній вигляд співрозмовниці, зате нахвалює себе, свій одяг, силу, яка нібито за нею стоїть, і паплюжить українок загалом – «ви ж тут усі – повії-підлогомийки». Серед іншого, вимовляє готове гасло: «Володимир вас охрестив, Володимир і відспіває».

Відеоролик із цим інцидентом миттєво набрав тисячі переглядів.

«Цим постом я хотіла б підвищити поінформованість про те, що люди з такими цінностями живуть у демократичних суспільствах. І жертвою ненависті може стати кожен», – написала Ольга.

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter