Цікавий факт: найнезвичайніші імена у світі

05 Березня 2023

День унікальних імені відзначають у світі 5 березня. При виборі імені для новонародженої дитини батьки керуються різними факторами. Хтось підбирає ім'я згідно з днем, в який малюк з'явився на світ, хтось вшановує пам'ять предків, хтось обирає улюблених акторів чи артистів. Проте є батьки, вибір яких, м'яко кажучи, дивує.

Ось вам кілька цікавих випадків на цю тему:

У Франції жила сім’я, яка не мала ​​звичайнісінького прізвища. Замість нього вона «носила» набір цифр – 1792. Синів, їх було четверо в цій сім’ї назвали іменами місяців року. Таким чином, в паспорті та інших документах це виглядало так: Січень 1792, Лютий 1792, Березень 1792 і Квітень 1792.

***

Сім’я Джексонів з Чикаго, судячи зі всього, часто хворіє, адже своїх п’ятьох діток назвали Менінгіт, Ларингіт, Апендицит, Перитоніт, Тонзиліт.

***

Свого часу психолог Джон Трейн підготував книгу найбезглуздіших імен, від яких страждають деякі американці. Наприклад, сім’я Май з Нового Орлеана вибрала для своїх дочок імена: Му, Ву, Гу.

***

У одному селі Кандхмала є хлопець на ім'я Я люблю картоплю.

***

«Привіт, Два кілограми рису!», «Привіт, Срібний долар!» – приблизно так вітають один одного при зустрічі два жителі району Кандхмал в індійському штаті Орісса. Цей куточок Індії тримає першість по самих незвичайних іменах, які вигадують батьки для своїх чад. Два кілограми рису – пам’ять про посланий державою подарунок: саме таку міру рису видають за рішенням держави за кожну народжену дитину.

***

Дівчинка, на ім'я Принцеса Діана і хлопчик, охрещений Гамлетом, з’явилися на світ в Харкові в 1998 році.

***

Лоріерік («Ленін, Жовтнева Революція, Індустріалізація, Електрифікація, Радіофікація і Комунізм»), Урюрвкос («Ура, Юра в космосі!»), Кукуцаполь («Кукурудза – цариця полів»), Лагшмівара («Табір Шмідта в Арктиці»), Даздраперма («Да здравствует Первое мая!»), – так знущалися з дітей шанувальники радянського союзу.

***

На Гавайських островах в одну зі шкіл міста Гонолулу вступила молодша дочка власника одного з місцевих ресторанів. Її ім’я та прізвище складаються з 102 літер. Ось вони: Напу-Амо-Хала-Она-Она-Анека-Вехи-Вехи-Она-Хивеа-Нена-Вава-Кехо-Онка-Кахе-Хеа-Леке-Еа-Она-Ней-Нана-Ниа-Кеко-Оа-Ога-Ван-Ика-Ванао. Її так і не змогли внести до класного журналу. Українською мовою це означає: «Численні прекрасні квіти гір і долин починають наповнювати Гаваї в довжину і ширину своїми пахощами».

***

Знаменитий художник Пабло Пікассо відомий всім. Але далеко не всі знають повний набір його імені та прізвища. Пабло Дієго Хозе Франциско де Паула Хуан Непомука Кріспін Кріспіан де ла Сантісіма Тринідад Руїз і Пікассо. Всього в його імені та прізвищі 93 літери. Адже Пікассо – іспанець, а в Іспанії такий пишний набір імен зовсім не рідкість.

***

Настільки великою популярністю ім'я персонажа Арнольда Шварценеггера користувалося в Мексиці, що владі країни довелося офіційно заборонити називати новонароджених Термінатор. Також завдяки книгам, коміксам і кіно в різних країнах світу можна зустріти Роккі, Робокопа, Бетмена, Джеймса Бонда і навіть Гаррі Поттера з Герміоною Грейнджер.

***

У росії є не зовсім нормальні на голову люди, яким пощастило мати дітей, але не пощастило з розумом. Найнезвичайніше і безглузде ім'я з усіх, що мені траплялися в Інтернеті, отримав хлопчик із москви. Його звуть – БОЧ рВФ 260602, що розшифровується як «біологічний об'єкт людини роду Вороніних-Фролових, що народився 26.06.2002». Батьки не можуть отримати на нього свідчення про народження, ні медичний поліс. Поки триває судовий позов, хлопчик без імені не відвідує школу.

***

Серед «шедеврів», придуманих жителями провінції Манабі, зустрічаються Суперміцний Цемент, Спортивна Кавалькада, Важка Футбольна Перемога, Лапа Курча, Міжнародний Конфлікт.

***

У Швеції мешкає малюк, якому батьки дали незвичайне, але звучне ім'я – Олівер Гугл. Його батько, який має кандидатський ступінь з пошукового маркетингу, вирішив назвати так свою дитину на честь улюбленої пошукової системи Google.

***

Найдовше ім'я у світі носить індієць, на прізвище Брахматра. Воно складається з 1478 літер, що є рядом злитих воєдино назв історичних місць, імена відомих дипломатів, теологів, вчених і т.д. Щоб його прочитати, потрібно щонайменше десять хвилин.

***

Серед найнезвичайніших імен дітей за останні кілька років, які були зареєстровані в Україні такі:

Для хлопчиків: Миролюб, Зореслав, Миродар, Вакула, Тамерлан, Ізмаїл, Осман, Ксенофонт, Варфоломій, Мойсей, Добромир, Ахілес, Еней, Марілуїз, Северус.

Для дівчаток: Джавеліна, Кришталіна, Йордана, Аріель, Євангеліна, Фрея, Окставія, Квітослава, Афіна, Луна, Златослава, Камільєна, Сапфіра, Жасмин, Аврора.


0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter