Прості секретики сільського голови Боратина Сергія Яручика

07 Грудня 2016
Текст: Ірина САСОВСЬКА
Фото: Роман ДОМБРОВСЬКИЙ


Адміністративна споруда Боратинської сільради та сільський спорткомплекс – найкращі у Східній Європі, а місцевий дитсадок – найліпший сільський ДНЗ в Україні. На таку сільську раду рівняються інші села та містечка і не лише Волині.

А ще Боратинську сільську раду жартома називають Боратинською автономною республікою, адже вона напрочуд самодостатня й успішна, чим завдячує в першу чергу роботі сільського голови та депутатського корпусу. Саме до очільника цієї сільської ради помандрувала анкета друзів «Таблоїда Волині». Її посадовцю передав бізнесмен Андрій Разумовський.

До слова, також свої сторіночки у зошиті друзів вже заповнили головний поліцейський Волині Петро Шпига, тодішній голова обласної ради Валентин Вітер, голова Волинської облдержадміністрації Володимир Гунчик, міський голова Микола Романюк, начальник управління СБУ у Волинській області Юрій Фелонюк, тодішній прокурор області Дмитро Чепіжак та помічник луцького міського голови Богдан Гончарук.Отож, читайте «секретики» боратинського сільського голови Сергія Яручика:

1. Ваше ім’я? – Сергій

– Хто Вас так назвав?
– Точно не знаю, але думаю, що мама.2. Скільки вам років? – 45

– Коли у Вас День народження?
– 16 жовтня.

– Що вам дарують? Який найзнаковіший подарунок отримали цього року?
– Найприємнішим був торт від працівників та депутатського корпусу. Він був у формі футбольного поля нашого спорткомплексу. Цей подарунок запам’ятався найбільше.3. Хто ви за знаком зодіаку? – «Терези»

– Вірите у гороскопи, читаєте їх?
– Ні, я в гороскопи не вірю. Але, думаю, що я відповідаю своєму знакові. Мені треба сім разів подумати, а один раз прийняти рішення. Завжди треба вислухати думку всіх і знайти раціональне зерно, яке повинно прорости хорошою справою.4. Улюблена пора року? – Зима

– Сніжна зима. Дуже подобається, коли сніг лежить, коли їдеш автомобілем ввечері й отримуєш насолоду від природи. Напевно, зима найбільше відрізняється від усіх трьох пір року.

– Яка зима вам запам’яталась найбільше?
– Два роки тому і чотири роки тому були такі зими, які запам’ятались не тільки снігопадами, але й додатковими роботами, які випали на сільську раду, але в той же час це – приємна місія, адже кожна прочищена дорога – це щось хороше, що ти зробив для людей. Саме в такі моменти люди дуже швидко все оцінюють.5. Улюблена тварина? – Зайчик

6. Як звати вашу домашню тварину? – Мурчик

– Де Ви його взяли?
– Не пам’ятаю, мабуть, подарував хтось.

– Може, брат Микола? Він «Таблоїду Волині» теж недавно подарував котиків.
– Можливо, і він. Котик у мене вже давно.7. Ваш улюблений вид спорту? – Футбол

– Ми – перше спортивне село в Україні. У 2011 році у Ворохті наша сільська рада представляла Волинську область і ми обіграли усі області і стали першими в Україні. Поки-що така перемога єдина в арсеналі Волинської області.

– А Ви самі футбол граєте?
– Я його люблю з дитинства, граю не дуже часто. Ще люблю плавання і теніс.8. Ким ви хотіли стати в дитинстві? – Учитель

– Моя мрія збулась. Я працював у Боратинській школі 12 років, викладав українську мову і літературу.

– Сумуєте за школою й учнями?
– На перших порах було таке, певна ностальгія. На початках ще й викладав трохи, коли працював сільським головою. Вважаю, що школа і освіта повинні бути пріоритетними напрямками у роботі не тільки сільської ради, але й держави, бо від виховання нашої молоді залежить майбутнє держави.9. Улюблений предмет у школі? – Математика

– І математику більше за українську мову любили?
– Я був відмінником. Не знаю, добре це чи погано, але школу закінчив з відзнакою.10. Улюблений анекдот? – … .

– Чомусь не надаю цьому уваги. Не запам’ятовую анекдоти. Як правило – послухав і забув.11. Улюблена книга? – Кобзар

– То має бути важлива книга для кожного українця. І в будь-який час вона актуальна. Те, що читав 30 років тому, зараз знову важливе.

– Ви більший поціновував прози чи поезії?
– Так однозначно сказати не можу. Мабуть, це певною мірою залежить від настрою людини і можливості знайти час. Однак, мабуть, все ж таки проза.

– Наприклад, я влітку зовсім не маю часу на читання за роботою, а от у зимовий період іноді таки вдається. Я дуже люблю читати книги. У нас є хороша бібліотека, і я думаю, якщо сільський голова є читачем бібліотеки, від того виграє вся громада. У нас часто поповняється книжковий фонд.12. Улюблений фільм? – «Кавказька полонянка»

– Буваєте у кіно?
– Ні, часом по телевізору тільки дивлюсь.13. Улюблений актор? – Ю. Нікулін

– Що найбільш подобається у персоні цього чоловіка?
– В першу чергу – його акторська майстерність і почуття гумору. Він вмів з нічого змусити людину посміхнутися. Це – однозначно талант. Його рухам і жартам не можливо було навчитися.14. Хто ваш ліпший друг? – Василь

– Розкажете, хто це?
– Скажу так: один житель нашої сільської ради, з яким вже давно товаришуємо.15. Ваше хобі? – Футбол

– У такому віці, то дійсно вже хобі (сміється – авт.).
– Часто граєте?
– Для свого задоволення у міні-футбол можу двічі на тиждень побігати.16. Я люблю робити добро.

– Я вже давно зрозумів, що у такий важкий час, коли робиш щось добре, воно повертається сторицею.17. Я терпіти не можу неправди.

– Чому не написали «брехні»? Не любите цього слова?
– Хай краще так буде, лояльніше.18. Я мрію про мир.
19. Ваша улюблена страва? – Борщ

– Де найчастіше їсте цю страву?
– Вдома.

– Можливо, маєте свій фірмовий рецепт?
– Та ні, який мені приготують, той і їм (сміється – авт.).20. Ваш улюблений колір? – Білий
21. Гори чи море? – Море.

– Коли востаннє були на морі?
– Я взагалі в житті лише двічі був на морі, а востаннє – два роки тому. Один раз у Криму, інший – у Туреччині. Гори чомусь не так люблю. Якщо вже відпочивати, то дійсно відпочивати.

22. Кава чи чай? – Кава.

– На роботі багато кави п’єте?
– Не надто багато, але коли людей пригощаєш, то і сам відповідно п’єш. Під час переговорів за чашкою кави людина стає добрішою, то і легше з нею домовлятися (сміється – авт.).

– У вихідні взагалі стараюсь не пити каву, щоб різниця відчувалась.23. Що б ви взяли із собою на безлюдний острів? – «Випадково» забув би телефон (сміється – авт.).

– Зв’язуючись з Вами, зрозуміла, що з невідомих номерів слухавку не берете.
– Насправді, не тільки з невідомих. Справа в тому, що під час робочого дня відповісти на 70-80 дзвінків просто нереально, бо ж треба ще й питання якісь вирішувати. Звичайно, потім стараюся переглядати й передзвонювати, та не завжди це вдається.24. Що мрієте отримати на День народження? – Подарунок від щирого серця.
25. Дата заповнення. – 01.11.2016 р.
26. Намалюйте малюночок.27. Кому передати анкету? – Ярмольський Ігор Петрович.
28. Напишіть побажання. – Миру, добра, щастя.

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].
0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter