Прості секретики бізнесмена-будівельника Андрія Разумовського

30 Червня 2016
«Анкета друзів», що містить 28 простих та водночас відвертих запитань, встигла побувати в руках перших посадовців Волинської області. На запитання про улюблений колір, бажаний подарунок та «кого любиш?» свого часу відповіли губернатор Володимир Гунчик, Луцький міський голова Микола Романюк, керівник волинської поліції Петро Шпига, очільник місцевого СБУ Юрій Фелонюк, прокурор області Дмитро Чепіжак.

Естафета нарешті перейшла до представника бізнесу. Помічник луцького мера Богдан Гончарук передав анкету генеральному директору будівельної компанії «Інвестор» Андрію Разумовському.Син заслуженого будівельника України, багатолітнього керівника Луцького домобудівельного комбінату Руслана Ваймана, схоже, не мав іншого вибору, як збудувати власну кар’єру у звичній із дитинства сфері. Андрій жартує, що народився серед цементу і цегли, бо вже з перших років батько брав з собою на роботу. Звісно, за кількістю збудованих квадратів та досвідом, компанію Разумовського поки важко порівнювати із батьковим бізнесом, проте за показниками інноваційності, креативності та дотримання найвищих світових стандартів, усі проекти «Інвестора» здатні запхати за пояс будь-якого конкурента.

В «Анкеті друзів» Андрій Разумовський поділився простими та важливими для кожної людини речами. Розповів про свої вподобання, про дитинство і про найближчих друзів, а естафету передав Боратинському сільському голові Сергію Яручику. «Таблоїд Волині» із нетерпінням чекає зустрічі із очільником «Боратинської автономної республіки», а поки увазі читачів – відвертості від бізнесмена-будівельника Андрія Разумовського.

1. Ваше ім’я? – Андрій

2. Скільки вам років? – 31

– А який внутрішній вік?
– Думаю, приблизно так і є. Може, «застрягну» на позначці 30.3. Хто ви за знаком зодіаку? – Терези

– Вірите в гороскоп?
– В принципі, на характері це відображається. Завжди добре зважую, коли приймаю рішення, але буває, що раптово змінюю їх.


4. Улюблена пора року? – Осінь

– А з чим це пов’язано?
– Зимою – холодно і мороз, навесні – дощ і мряка, влітку знижується активність. А осінь для мене завжди була найактивнішою порою року. Ще зі школи так пішло, коли починався навчальний рік. На роботі усі восени повертаються з відпусток, і вересень-жовтень протягом тривалого часу в моєму житті – найпродуктивніша пора.5. Улюблена тварина? – Собака, однозначно

– Маєте собаку?
– Нещодавно купив німецьку вівчарку. У мене все життя були собаки. Найперша – спаніель Джина жила зі мною і батьками в квартирі. Весела собачка була, сама в дворі гуляла.


6. Як звати вашу домашню тварину? – Поки ніяк

– Ще не встигли вибрати ім’я.


7. Ваш улюблений вид спорту? – Велосипед

– А взагалі займаєтесь регулярно спортом?
– Так, постійно ходжу в тренажерний зал. Останні 8 років регулярно займаюсь, не пропускаю занять. Намагаюсь тримати себе в формі.8. Ким ви хотіли стати в дитинстві? – Директором

– Коли я народився, тато вже працював керівником будівельної фірми. Пам'ятаю, я десь в класі другому писали твір на тему вибору професії і я написав, що хочу стати директором заводу.


9. Улюблений предмет у школі? – Математика

– Були відмінником?
– Ні. Але був переможцем олімпіад з математики і фізики. Точні науки – це моє, найлегші предмети. В університеті вищу математику здавав без підготовки.


10. Улюблений анекдот? – Про гроші і українців

– Був один українець, ніде не працював. Зустрів однокласника, той запропонував працювати на нього на простих умовах: прибуток ділять порівну. Через якийсь час той знову почав приходити додому сумним, нещасним, почав пити. Дружина питає, що знову сталося. А той каже: «Розумієш, працюю то я, а гроші ділимо на двох».11. Улюблена книга? – Роберт Кіосакі «Багатий тато, бідний тато»

12. Улюблений фільм? – «Гардемарини, вперед!»

13. Улюблений актор? – Андрій Миронов14. Хто ваш ліпший друг? – Сергій

– Розкажете, хто це?
– Ми познайомилися на першому робочому місці, з того часу разом працюємо.

15. Ваше хобі? – Подорожі

– Яка країна найулюбленіша?
– Стараюся їздити в різні, щоб отримати нові враження. Із тих країн, де ще не був і хотілося б побувати – Америка та Японія.16. Я люблю рух

17. Я терпіти не можу брехні та наклепів

18. Я мрію про європейську сильну багату Україну

– А взагалі ви вмієте мріяти?
– Так, і роблю це доволі часто.19. Ваша улюблена страва? – Плов

– Поїсти любите?
– Так, тому і мушу не пропускати тренування.

– Самі готуєте?
– Без проблем. Хоч борщ, хоч голубці. Зараз рецептів в інтернеті – скільки хочеш, тому це зовсім нескладно.


20. Ваш улюблений колір? – Білий21. Гори чи море? – Гори

– Мабуть, мені більше подобаються гри, але частіше буваю на морі.

– А альпінізмом, випадково, не займаєтесь?
– Ні, це не моє. Я – дуже обережний.


22. Кава чи чай? – Кава

– Каву п’ю частіше, хоча намагаюсь обмежувати себе в цьому.


23. Що б ви взяли із собою на безлюдний острів? – Людей

– Щоб було веселіше))24. Що мрієте отримати на День народження? – Ігрову приставку

– Комп’ютерні ігри граєте?
– В дитинстві, звісно, грав. Вигравав все підряд. І «стрілялки» були, і стратегії. «Варкрафт», «Цивілізація», футбол часто грав.


25. Дата заповнення. – 30.06.2016

26. Намалюйте малюночок.27. Кому передати анкету? – Яручику Сергію Олександровичу (Боратинський сільський голова – ред.)

28. Напишіть побажання. – Побільше позитиву, добра та кохання
2
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter