Завдання на літо: подаруйте радість

20 Серпня 2018

Літо втікає. Залишилися лічені дні цього тепла, яке так хочеться зберегти. Так от, найкращий варіант зберегти емоції – подарувати їх. Пропонуємо порадувати рідних! Одне з останніх завдань на це літо – зробити подарунок комусь із близьких.

Для цього не потрібно мати в «заначці» мільйон.


Що подарувати? Щось, що буде нагадувати про літо 2018. Подумайте, кому хочеться зробити приємно.

Можливо, Ви давно не відвідували маму або бабусю і Ваша присутність буде для них найкращим подарунком? Кілька варіантів приємних сюрпризів для найрідніших жінок:


Чи хочете вразити кохану? Подумайте, що вона любить. Можливо, дівчина обожнює круасани та не любить стояти вранці у вихідний над випічкою? Два горнятка кави «з собою» з улюбленого закладу неподалік та два круасани з пекарні вранці на кухні її вразять.
Звичайно, можна подарувати фотосесію на заході сонця, а фото роздрукувати чи навіть замовити малюнок з цим фото. Так Ви точно збережете літо.
Існують всілякі ідеї, як ще зробити приємно за невеличку суму грошей, але з враженнями, які явно дорожчі.

Подаруйте своєму хлопцеві цікавий квест місцями, які ви обоє добре знаєте. Також можна підготувати власноруч багато подаруночків, які можна відкрити лише в певній ситуації.Друзям ж можуть підійти такі дрібнички, як печиво з веселими малюнками і написами, листівки з нагадуваннями про літо, чи навіть оригінальні холодні напої, які ви сфотографуєте та викладете в соцмережі.

Можна дарувати квіти, зібрану власноруч м’яту в гарному пакеті, банку варення, мушлі з моря чи камінці з гір.


А подарунок найкраще дарувати в чудовій атмосфері. Ось кілька ідей, як її створити.

1

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter