Успішно!

біхелсі

Луцька фуд-тренерка розповіла, як правильно харчуватися підліткам

Наталя Тарапата розповіла, як правильно харчуватися підліткам

Фуд-тренерка Наталя Тарапата розповіла про те, як сформувати правильний раціон для підлітків. Лучанка запевняє, що не варто застосовувати жорсткі заборони, краще – максимально розширити продуктової лінійки з метою формування здорових харчових уподобань.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЛУЦЬКА ФУД-ТРЕНЕРКА РОЗВІНЧАЛА МІФИ ПРО ПОПУЛЯРНІ ДІЄТИ

Про це вона повідомила на своїй інстаграм-сторінці:

«ПІДЛІТКОВИЙ РАЦІОН

Завдяки співпраці з MZM models в мене з‘явився не лише неабиякий досвід роботи з підлітками, але і друзі такого віку.  І, до речі, остаточно стерлося зі сприйняття ілюзорне поняття віку, яким суспільство звикло наділяти кожного.

Коли клієнти питають: "А як харчуються моделі?" – відповідь одна:

– Так само, як і будь-який інший підліток, який дбає про свій збалансований раціон. Дієти для певної професії не існує. Існує здоровий план харчування, адекватний для конкретного стану організму.

В новій паперовій книзі пишу окрему главу про практичні модельні фуд-лайфхаки.  Готуємо вам цікаві кейси з перших рук про яскравих квіток MZM-ok, їхні режими, чіт-міли та інсайти тримати 90-60-90.

Отже, якщо мова йде про здорову дівчину-підлітка, оптимальні орієнтири наступні:

– кратність харчування 4;

– пошук улюблених овочів і їхнє регулярне вживання з кожним прийомом їжі;

– мінімізація швидких вуглеводів на користь круп та ягід;

– фокус на добір своєї норми по жирах. Баланс між насиченими і ненасиченими жирами. Впевненість у наявності та регулярності менструального циклу;

– акцент на добір білкової норми. Баланс між тваринними та рослинними білками. Організм ще формується та зростає – ці процеси відбуваються за рахунок білків;

– відсутність жорстких заборон у раціоні. Натомість – режимність та заплановані помірні чіт-міли;

– максимальне розширення продуктової лінійки з метою формування здорових харчових уподобань. Незабаром самостійне доросле життя, а задача батьків – випустити в нього свідомого підлітка зі сформованим баченням свого оптимального раціону, без перекосів і харчових залежностей;

У разі, якщо присутні особливості, на кшталт нюансів з ШКТ, ЩЗ чи гормональною системою, аналізи допоможуть розставити актуальні пріоритети в раціоні».

 

Додати новий коментар