Instagram дня: блог про СММ від цілеспрямованої лучанки

11 Жовтня 2019

«Таблоїд Волині» у рубриці «Instagram дня» продовжує знайомити вас з інформативними блогами. Разом з вами ми вибиремо лише найкращі тематичні сторінки волинян, які зможуть надихнути тих, хто бажає створити власний блог, чи допомогти знайти свою особливу тему, мотивувати та подарувати приємне відкриття.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: INSTAGRAM ДНЯ: «ЛАЙФСТАЙЛОВИЙ» БЛОГ ПРО МАКІЯЖ ЛУЦЬКОЇ СТУДЕНТКИ

Сьогодні героїнею нашої рубрики стала цілеспрямована Ірина Гаранчевська. У своєму інстаграм-блозі лучанка розповідає всі секрети про СММ. Ірина має 69 публікацій та 14 тисяч підписників.

«Бачу ціль – долаю перешкоди», – з таким девізом красуня крокує по життю. СММниця щиро розповідає підписникам про своє життя та зміни, які у ньому відбуваються. Дівчина не приховує, що вже три роки є вегетаріанкою.

«Мені не було важко відмовитись їсти м’ясо – я це зробила в один день і просто перестала їсти. Це був експеримент для мене, я себе не змушувала. До речі, тільки нещодавно почала сприймати це як цінність, а не хоббі, як любов до всього живого», – написала лучанка.


Ірина вже тричі організовувала мотивуючі челенджі. Зараз вона бере участь у новому, який носить назву «Прокидайся та дій». Цього разу учасники прокидаються на одну годину раніше, щоб витратити цей час максимально продуктивно.

«Я прокидаюся кожного дня о 6 ранку, виділяю по 20 хв на вивчення англійської мови, читання книги та домашнього тренування», – додає красуня.


СММниця розповіла своїм підписникам про справу свого життя, яку вивчає вже більше 5 місяців. Блогерка прокоментувала те, як почати займатись СММ, та дала поради для тих, хто планує пов'язати з цим своє буття. Дівчина навіть ввела свій хештег #іра_про_смм, який допомагає знайти потрібні публікації.

«SMM-спеціаліст в Україні зазвичай займається системним веденням акаунтів у соціальних медіа, він же стратег, фотограф, копірайтер, таргетолог, психолог, менеджер. Звісно, якщо ти працюєш самостійно, на себе. Якщо у агентстві, то, зазвичай, ці всі ролі розподілені», – написала Іра.


«Я веду блог один рік. Для мене важливо доносити користь людям. У більшій мірі пишу про СММ: таргетовану рекламу, контент, обробку фото та відео, роботу із клієнтами. Також розповідаю про вегетаріанство та екологію, громадську активність та її важливість. Не так активно веду блог, як хотілося б, але маю декілька проектів та на них витрачаю багато часу. Я люблю надихати людей, допомагати їм та давати розуміння, що кожен з нас може багато», – розповіла про свій блог лучанка.

5
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter