«Я не їм м'яса більше трьох років», – історія луцької СММниці

30 Серпня 2019

СММниця Ірина Волочай розповіла, що більше трьох років є вегетеріанкою та почуває себе чудово.

«Нікого не їсти – це не просто новий тренд, а цінність, яка розвинулася у мене завдяки середовищу», – додала лучанка.

Блогерка розповіла, що прикладом для неї став її чоловік, який довгий час був вегетаріанцем. А почалось вегетеріанське життя ще у 2016 році, коли вона допомагала організовувати «Бандерштат». Тоді Ірина вирішила перевірити свої сили.

Лучанка не їсть ні риби, ні м'яса виключно через погляди на життя. СММниця вважає, що сьогодні вибір є у кожного – люди здатні свідомо вирішувати, що їсти.

«Стосовно того, чому зараз багато хто їсть м'ясо та не може відмовитися – це просто традиція та стереотип, який нав’язали нам та зробили частиною менталітету. І це нормально. Я розумію кожного, адже сама до 19 років поїдала ковбасу, курку, шашличок із свинини. І я не скажу, що це не смачно, просто тепер – недоречно. Важливо! Академією харчування та дієтології США у 2016 році було підтверджено, що вегетеріанство підходить для людей на всіх етапах життя. Сюди ж входять жінки під час вагітності, лактації, немовлята, діти, підлітки, люди похилого віку і т.д.

Основне – правильний раціон. Якісна заміна тваринного білка на рослинний (про це слід писати окремий допис). В основному я замінюю молочними продуктами та бобовими. Я радію, що наші заклади стають ще більш сучасними і тепер не потрібно їсти картоплю та салат – можна повноцінно похарчуватися. Правда жаль, що немає веганських кафе у Луцьку. За кордоном з цим взагалі не виникає проблем.

Мені не було важко відмовитись їсти м’ясо – я це зробила в один день і просто перестала їсти. Це був експеримент для мене, я себе не змушувала. До речі, тільки нещодавно почала сприймати це як цінність, а не хоббі, як любов до всього живого», – йдеться в дописі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: КРЕМ-СУП, ВЕЛЛІНГТОН ТА ОМЛЕТ: ТОП-4 СТРАВИ З ГРИБІВ ДЛЯ ВЕГЕТЕРІАНЦІВ5

Коментарі

Василь Куркусиль

Підтримую! Сам вже 3 рік на веганстві, тільки через природу ми можемо дізнатись хто ми насправді і яка ідея закладена в нашому існуванні. Любите котів і собак? А чим вам свині, коні та корови не домашні тварини? Пропоную усім задуматись та розширити свій кругозір!

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter