Instagram дня: «лайфстайловий» блог про макіяж луцької студентки

04 Жовтня 2019

«Таблоїд Волині» у рубриці «Instagram дня» продовжує знайомити вас з інформативними блогами. Разом з вами ми вибиремо лише найкращі тематичні сторінки волинян, які зможуть надихнути тих, хто бажає створити власний блог, чи допомогти знайти свою особливу тему, мотивувати та подарувати приємне відкриття.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: INSTAGRAM ДНЯ: АРТ- І ЛАЙФСТАЙЛ-БЛОГ ВІД ЛУЦЬКОЇ МАЙСТРИНІ

Сьогодні героїнею нашої рубрики стала візажистка та студентка-відмінниця, яка встигає все, – Юля Приступа. Лучанка організовує giveaway та часто дарує подарунки за коментарі. Це «та сама Юля», яка проміняла мистецтво на економіку. Зараз красуня має більше 20 тисяч підписників та 93 публікації.

19-річна візажистка –студентка, яка займається малюванням та вокалом. Дівчина також працює бровисткою та робить сотні лучанок красивішими.


Юлія також частенько ділиться б'юті-лайфхаками і знімає відеоогляди нової продукції, яку тестує на собі. Для того, щоб кожен міг знайти свій стиль, красуня індивідуально викладає курс з макіяжу «Щодня красива».

«Часто показую продукцію, яку купую і відразу рекомендую, що можна використовувати на щодень, що лише на вечір. У сторіс тестую різні масочки», – додає дівчина.

Юлія не вважає себе блогеркою, оскільки все її «інстаграмне» життя залежить лише від її натхнення.

«Пробую вже давно, та поки себе блогером не можу назвати. Навіть такої мети не маю, щоб ставати блогером. Як натхнення – пишу, знімаю відео», – пояснює лучанка.

У своєму блозі дівчина мотивує, надихає та відкриває очі на буденні дрібнички, щоб кожен її підписник зміг зрозуміти, що щастя – зовсім поруч.


«Хочу донести своїм блогом, що студентське життя – не "універ–-гуртожиток/дім-універ", а час, коли можна знайти себе, реалізуватись.Також просуваюсь через свій блог як візажистка та бровістка. У своєму блозі я рекламую заходи, які організовуємо Молодіжною радою, де я – секретар. Я також розповідаю про корисні десерти, які почали виготовляти з моїм хлопцем. Крім свого блогу ще займаюсь СММ. На рахунок того, що планую робити далі: до закінчення університету маю за мету "поставити на ноги" справу з корисними десертами та стати успішним візажистом. Круто було б відкрити студію. А ще я хочу закінчити "універ" з червоним дипломом», – розповідає блогерка.3
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter