Цілителька Анастасія: «Ми вбиваємо один одного по мільйону разів за життя»

15 Січня 2016
Текст: Ірина САСОВСЬКА
Фото: Анастасія Федь-Тітова
Настрій: кав’ярня «​Coffee@Coffee»


Анастасія Пеценюк – журналістка з багаторічним досвідом, яка кілька років тому вирішила кардинально змінити сферу діяльності. Жінка пройшла професійний шлях, як один з небагатьох журналістів Волині. У її резюме – газета, радіо і телебачення. Багато років працювала у Волинській телерадіокомпанії, а також була редактором газети «Досвітня зоря». Пані Анастасія каже, що вже давно покинула б журналістику, якби не змінювала тип ЗМІ.

«Щоб писати, не обов’язково бути у якомусь певному засобі масової інформації. Щоб писати глибоко, треба вийти з репортажного мислення», – переконана жінка. Зараз Анастасія пише вірші, пропагує здоровий спосіб життя, особистісний розвиток, практикує різні методи заспокійливих масажів. Анастасія Пеценюк позиціонує себе цілителькою й охоче допомагає людям.

«Таблоїд Волині» поспілкувався з жінкою у рамках «Кавової розмови», яку ми розпочали все-таки з журналістики. «Псевдоподії, у яких постійно живуть ЗМІ, збивають людину з якогось «глибшого думання». Мені ж цікаво пірнути глибше, – мені завжди була цікава сама людина, її реакція на щось, чому вона чинить так чи інакше. Та й взагалі, що собою являє людина. Я виявила таку річ, що найбільше, чого ми боїмося – це пізнати самих себе. І це – природний страх – заглянути в глибину своєї душі і виявити свою «тінь». Адже всі ми не ідеальні», – каже цілителька.– Традиційно запитуємо, що п’єте частіше – каву чи чай?

– Частіше п’ю чай і до того ж зелений. А останнім часом ще й трошки підсолений. Чаї взагалі п’ю без цукру, а підсолений люблю з імбирем чи корицею. Це урізноманітнює смак чаю, до того ж так він більш енергетичний. Принаймні разом з енергетичними вправами такий чай забезпечує достатню кількість енергії. Щодо кави, то люблю її запах.– На що ви змінили журналістику? Чим зараз займаєтесь?

– Зараз я багато спілкуюся індивідуально з людьми. Навчилася робити безконтактний енергетичний масаж Рейкі. Також роблю контактний пульсаційний масаж. І той, і той заспокоює, а вміння себе заспокоювати на сьогодні важливе, адже світ дуже тривожний, динамічний і агресивний. Через такі масажі знімаємо напругу і людина приходить до внутрішньої гармонії.

Маю підготовку валеолога-консультанта, тож розповідаю людям, як простими засобами повернути втрачене здоров’я. Попри те, що зараз народжується багато хворих дітей, Боженька нас створив і прислав у цей світ здоровими, а те, що ми потім робимо зі своїм здоров’ям – вже окрема тема. Треба знати, як вчасно зупинити процес руйнації здоров’я, бо коли воно втрачене, відновлювати набагато складніше.Звичайно, всі ми не можемо бути ідеально здоровими, бо є різні обставини, і в кожній сім’ї є так звані «кармічні паровози». Часто буває, що дитина так виховується, що з раннього дитинства запрограмована хворіти. Для батьків це – спосіб виявити турботу про дитину, такий собі виворіт любові. Тобто потрібна хвора дитина, щоб можна було яскравіше виявити свою любов. На жаль, таке є дуже часто.

Також роблю акцент на практикум-грі «Емоції і здоров’я». Ми зустрічаємося більшими чи меншими групами і я розповідаю так звану «азбуку здоров’я і щастя» спираючись на методику лікаря і психолога Валерія Синельникова. Через взаємозв’язок емоцій і тіла з’ясовуємо, які емоції призводять до болю чи дискомфорту в тілі, знаходимо причини. По тому, де болить в тілі, можна зрозуміти, які емоції і ситуації до цього призвели. Наприклад, хвора печінка свідчить про звичку людини ображатися. Тому для здоров’я корисно сформувати звичку прощати. Болі зліва свідчать про проблеми у стосунках із жіночою статтю, болі справа – про стосунки з чоловіками, аж до діда-прадіда.– Тобто через емоції можна впливати на загальний стан здоров’я?

– Однозначно! Емоції – це першопричина наших хвороб. Емоційна реакція – підсвідома, а саме підсвідоме домінує у поведінці кожної людини. Саме там відкладена вся інформація, починаючи від рептильного втілення. У підсвідомості, в клітинній пам’яті, зберігається все, що людина прожила за багато віків. Події, які людина пережила дуже емоційно, формують її тут і зараз. Щоб змінити життя, здоров’я, конкретну ситуацію – треба змінити думки і свої емоційні реакції!– Кажуть, що багато наших хвороб починаються в голові. Чи насправді це так і які це хвороби?

– В принципі, всі хвороби починаються з емоцій і з наших думок. Є група психо-соматичних захворювань, які таблетками не лікуються. У мене були такі люди. Наприклад, в жінки 5 років боліла голова, але біль, який не лікується, вказує на те, що причину треба шукати в емоціях та життєвих ситуаціях. Розбираємо ситуацію – і біль зникає!

Часто у людей з’являється головний біль або безсоння від довгого перебування у якійсь вимушеній стресовій ситуації, яку не можна ні змінити, ні контролювати. Наприклад, тяжка хвороба когось із рідних. Тут важливо розвинути вміння приймати все, як є, адже насправді ситуацій, які ми змінити не можемо, дуже багато.Першопричина завжди в наших емоційних реакціях. Наприклад, онкозахворювання, з якими сьогодні така жахлива ситуація, це – накопичені, непрощені образи. З одною хворою ми виявили багато таких образ, але однозначно, що запускають хворобу найсильніші переживання, і коли емоційні травми знаходимо – зникає фізичний біль!

– Не боїтеся працювати з онкохворими? Бо це ж велика відповідальність.

– Я не приходжу до людей насильно. До того ж вони не відмовляються від традиційного лікування. Хоча, знаю людей, які вийшли з онкозахворювань без традиційного лікування, користуючись тільки народними методами. Але треба розуміти, що в таких випадках людина бере відповідальність за своє здоров’я на себе. З того моменту, коли ми беремо на себе відповідальність у будь-чому, відбуваються колосальні зміни в свідомості й тих самих емоціях. Тут не можна сумніватися! Тільки віра! Сумнів взагалі знищує все, всі наші бажання й мрії.Емоція, віра – дуже потужна енергія. Є навіть такі наукові твердження, що кожна людина носить в собі енергію, яка дорівнює енергії кількох атомних реакторів. В принципі, я розумію, чому людині даються хвороби. Бо якби людина могла проявляти всю ту силу, яка потенційно у ній закладена, і проявляти її в агресії, то ми б вже давно знищили цю планету.

Енергія людини дуже потужна, і коли ми один з одним пересварюємося, то знищуєм один одного. Ми вбиваємо один одного по мільйону разів за життя: поглядом, зневагою, думкою, словами. Бо нас щось не влаштовує у цій людині. Але треба розуміти: що для тебе не годиться, для когось це не просто норма, а радість і задоволення, а, може, й смисл життя!Я прийшла до думки, що істина – індивідуальна. Те, що для однієї людини є істиною, для іншої тільки теорема, яку ще треба довго доводити. І ми так і живемо, у якихось паралельних світах. Ми всі дуже різні і не повинні бути однаковими. Важливо навчитися знаходити спільну мову й спільні інтереси, або ж благополучно розминатися. Якщо розминатися не виходить, то проходити через конфлікти з адекватними реакціями, з найменшими психоемоційними травмами.

– Люди мають різні енергетики і різну ауру. Як правильно взаємодіяти, аби не нашкодити один одному?

– Посилати любов. Енергетично ми взаємодіємо постійно. Існування аури – це вже науковий факт, є її фотографії. Я навіть коли отримала ініціацію Рейкі, або інакше кажучи – можливість робити енергетичні масажі, цілий рік нічого з цим не робила, я осмислювала, для чого мені це.Енергетики у нас, справді, в усіх різні. Але варто розуміти, що якість енергетики кожного з нас – це результат наших думок і емоцій, тому позитивно мислячі люди – енергетично сильні, і, зазвичай, успішні. Інше питання, що інколи люди спеціально негативно впливають на інших. І тут треба розуміти, що енергія рухається по колу. І якщо ми посилаємо людині погану думку, чи щось погане про неї говоримо, колись це вертається бумерангом, назбиравши навколо себе набагато більше негативу. І відоме правило десятини покликане нейтралізувати усе погане, що ми колись зробили навмисно чи ненавмисно. До речі, не варто допомагати насильно, коли нам здається, що людина має жити по-іншому. Така допомога є насильством над людиною.– Можливо підкажете, як можна відновити сили за мінімальний час? Є якісь тренінги чи практики?

– Звичайно, є, і їх багато! Тренінги – це окрема тема. А практики назву дуже банальні. Наприклад, після тривожного й емоційно перевантаженого дня дуже рекомендую перед сном запалювати свічку і читати молитву, якщо є така звичка. Якщо немає, можна просто дивитися на полум’я свічки. Вогонь взагалі дуже релаксаційне й розслаблююче явище. Прекрасно, якщо вдома є камін. Дуже добре дивитися на живе полум’я. Вогонь є енергетичним нейтралізатором.Коли ви дивитесь на вогонь і продумуєте собі день, варто сконцентруватися і відчути, де в тілі зібралися тривога і страх, інший негатив. Далі подумки відправляйте весь свій дискомфорт, розчарування, образи на полум’я. Ще можна потримати долоні над полум’ям свічки. При цьому можна читати молитву. Будь-яку, яка вам найбільше подобається чи «на душу лягає». Я взагалі трактую молитву, як таку собі християнську медитацію. Можна деякий час читати одну й ту ж молитву, входячи у специфічний стан розслаблення і звільнення. Люди можуть навіть засинати під час такої молитви.

Суто фізичними засобами можна промасажувати перед сном ступні ніг та долоні, адже на них спроектований увесь організм, всі внутрішні органи. Те ж саме корисно зробити і вранці, а ще – «смачно» потягнутися і вголос радісно сказати «доброго ранку!»


1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter