Хата для роботи: відділення ПриватБанку

20 Травня 2015
Щорічно 20 травня усі банківські працівники України відзначають своє професійне свято. Напередодні «Таблоїд Волині» завітав до одного з відділень ПриватБанку, аби подивитись й розказати нашим читачам про робочу атмосферу. Тож сьогодні у рубриці «Хата для роботи» ‒ нетиповий кабінет-приміщення за адресою проспект Волі, 52.

ПриватБанк вже давно обслуговує клієнтів за європейськими стандартами й це відображається навіть на робочому місці працівників. Офіси банку працюють за технологією Open Space: усі працівники відділення разом з керівником знаходяться у одному приміщенні без будь-який перегородок чи стін, які б означували кабінет. Робоче місце працівника асоціюється лише з робочим столом, стільцем та комп’ютером (планшетним, стаціонарним чи й обома). На столах нема жодних особистих речей, рослин чи фото у рамочках.



Єдиним членом персоналу, який ізольований від решти працівників та відвідувачів, є оператор каси. Він обслуговує клієнтів через віконце. Доступу до приміщення каси у робочий час не має навіть керівник відділення.



Ще однією окремою кімнатою у відділенні ПриватБанку є кабінет для переговорів з корпоративними клієнтами. Тут відбуваються важливі конфіденційні розмови й підписуються договори на значні суми. На столі ‒ лише пульт від кондиціонера та золотиста фігурка футболістів.



Є у відділенні й окрема кімната для персоналу, де працівники лишають у шафах верхній одяг, за потреби перевзуваються та іноді обідають. Тут є холодильник, мікрохвильова піч, стіл зі стільцями та шафи для одягу. Хоча, як розповіла нам прес-секретар установи Євгенія Ковтун, як правило, працівники обідають за межами банку.



Віднедавна усі відділення ПриватБанку обладнані почтоматами, тож тут можна отримати листи та документи. Є й окремий робочий стіл та комп’ютер для роботи клієнта, де він може без проблем та часових обмежень працювати у «Приват24».



Обладнані відділення й місцями для очікування клієнтів, щоправда черга тут збирається рідко, за винятком хіба що періоду оплати за комунальні послуги.



Звичайно, жодне відділення не обходиться без терміналів самообслуговування, банкомату та карткових терміналів. Є й обладнання для скайп-зв’язку, факс, принтер та сканер, але на жодному зі столів ми не побачили стосів документів чи ксероксів. Керівник відділення Юрій Гвоздецький пояснив, що більшість документації знаходиться у електронному вигляді на планшетах та комп’ютерах, усі ж напрацьовані договори в кінці кожного робочого дня вилучає інкасаційна служба.



Не дивина побачити у ПриватБанку й дітей, яких працівники обслуговують на рівні з дорослими. Для дітей заводять спеціальну картку юніора, яка прив’язується до картки одного з батьків. Юрій Юрійович каже, що з дітьми порозумітися дуже легко, усі фінансові операції вони розуміють й без проблем працюють з терміналами самообслуговування. Керівник вважає, що можливість мати картковий рахунок у банку виховує фінансову відповідальність та культуру поведінки з грішми. Дівчинка, яку ми зустріли у відділені, справді, здалась дуже серйозною й відповідальною як на свій вік.



Текст: Ірина САСОВСЬКА
Фото: Дмитро КУХАРУК

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter