Що варто встигнути у жовтні: планер від «Таблоїда Волині»

05 Жовтня 2020

Авторка: Юлія ДЗЬОБИК

Осінь – ідеальний час, аби досліджувати у собі щось нове, частіше приглядатися до краси довкола, готувати нові страви та не сидіти на місці. Готові виконувати нові завдання, відкривати цікаві заняття, більше часу проводити із близькими та планувати мрії?

«Таблоїд Волині» продовжує готувати для вас картки із маленькими завданнями на місяць! Традиційно включаємо сюди і звичні для всіх речі, і забуті з дитинства приємності, і несподівані поради із власного досвіду, які вважаємо вартими вашої уваги.

Цього місяця пропонуємо приготувати сливовий пиріг за легендарним рецептом, влаштувати фотосесію під дощем, походити по хрусткому листі, переглянути улюблені фільми тощо. Не забувайте, що виконаними завданнями можна ділитися у соцмережах, чекати викликів від нас, влаштовувати челенджі самим та долучати друзів!

«З маленьких здійснених мрій створюються глобальні досягнення», – гасло жовтня від нашої редакції.
***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter