Стрибнути в калюжу та випити каву з незнайомкою: як відомі лучанки виконують таблоїдний #виклик

18 Червня 2020

Ви, певно, уже знайомі з картками, на яких ми записали для вас маленькі завдання на місяць (а якщо ні, то швидко тицяйте сюди). Ми включили туди і звичні для всіх речі, і забуті приємності, і несподівані поради з власного досвіду, які вважаємо вартими вашої уваги.

Щоб зацікавити своїх підписників, ми вирішили влаштувати щось справді цікаве – кидати #Виклики відомим лучанам. З’їсти свіжих ягід, купити букет квітів у бабусь на вулиці, змокнути під теплим дощем та зустріти світанок найкоротшої ночі – це лише кілька варіантів того, що можна зробити за червень!

Ми порадили відомій ведучій Наталці Войтович поласувати своїми улюбленими свіжими ягодами. Лучанка швидко з'їздила на ринок, купила солодку полуницю та зазнімкувала те, як виконувала наше завдання.


Для сміливої бізнесвумен Юлії Євпак ми підготували щось ризиковане та екстремальне – пострибати по калюжах. Лучанка вирішила проявити креатив, але все зробила чітко)))


Танцівниці Анжеліці Арутюнян потрібно було спонтанно покликати когось на каву. Тому, одного червневого дня красуня зупиняла перехожих та пригощала теплим напоєм. Ну що ж, #виклик виконала на відмінно!


А ще ми дуже-дуже тішимося, коли ви заходите на нашу інстаграм-сторінку, підписуєтеся та залишаєте лайки. У наших хайлайтах можна також знайти всі відео від лучанок. Тому, не соромся, підписуйся, щоб не пропустити цікавеньке!


2
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter