Хвилинка слави: юна кіноакторка, яка «засвітилася» в кліпі Dan Balan. ФОТО, ВІДЕО

17 Травня 2020

16-річна Юлія Каспрук впевнено іде до своєї мрії – стати відомою кіноактрисою. Минулого року дівчина переїхала з Луцька до Києва та поступила на акторський факультет коледжу Київського міжнародного університету. Сьогодні вона активно поєднує навчання з практикою: блакитнооку красуню можна побачити у численних відео, кліпах та українських стрічках.

Про участь у зйомках та динамічне життя лучанки у столиці – читайте у черговому випуску рубрики «Хвилинка слави».


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ХВИЛИНКА СЛАВИ: ЛУЧАНКА, ЯКА СТВОРЮЄ ФОТОСЕСІЇ ЗА ЦІНОЮ ЧАШКИ КАВИ

«Взагалі, в дитинстві я хотіла бути ветеринаркою, але акторством також захоплювалася. – згадує Юля. – Оскільки я закінчила музичну школу, всі думали, що я піду в "кульок" на спів чи фортепіано. Мама думала, що я стану журналісткою або режисеркою, як вона. З 9-го класу мені дуже хотілося потрапити у Київ – там багато перспектив, постійні кастинги. Тому я вирішила спробувати поступити на акторський», – розповідає дівчина.

Юлія обрала творчу професію невипадково: в її родині – багато людей, пов'язаних з мистецтвом. Зокрема, бабуся працювала в драмтеатрі художницею-постановницею, а мама дівчини – і пише, і знімає, і режисує.


Шлях до опанування майбутньої професії в Юлі почався ще задовго до переїзду до столиці. Окрім загальноосвітньої школи №2, дівчина закінчила музичну школу №1 за класом фортепіано та вокалу, гурток сучасних танців та телешколу ПУМу. В останній Юля отримала навички диктора, оператора, режисера, фотографа та кореспондента.


Не дивлячись на юний вік, Юлія вже має чималий досвід роботи на знімальних майданчиках. Тут і зйомки в рекламі, і регулярні фотосесії для салонів краси, а також епізодичні ролі у фільмах, кліпах і серіалах. Один з кастинг-директорів навіть назвав акторку українською Марго Роббі.

Жодних зйомок Юлія не цурається, навчається та працює скрізь – від масовок та епізодів до головних ролей. Одна з останніх робіт, де можна побачити дівчину – кліп відомого виконавця Dan Balan на пісню «Все пробачати».

Хоча зараз артистка продовжує навчатися та працювати у Києві, вона всім серцем любить свою малу батьківщину та досі вважає себе лучанкою. У рідне місто вона часто приїжджає в гості, адже тут пройшло її дитинство та навчання.

Говорячи про успіхи Юлії, не можна не згадати і про її головну підтримку, супутницю на шляху до мрії та творчу «компаньйонку» – маму, режисерку телебачення Анастасію Каспрук. Обидві знайшли своє покликання майже в одному віці: Анастасія вирішила, ким хоче бути, навчаючись у 7-му класі, а Юлія – у 8-му. Разом з донькою вони створюють атмосферні відео, в яких Юля виступає центральним персонажем.


Сьогодні юна актриса Юлія Каспрук на «низькому старті»: після карантину розпочнуться нові зйомки та кастинги, тож зараз дівчина – в очікуванні цікавої роботи та нових ролей. Дівчина наголошує, що прагне підтримувати виробництво саме українського кіно, тому мріє зніматися у вітчизняних митців.
***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter