Успішно!

біхелсі

Хто з відомих волинян найпопулярніший у Фейсбуці

Фейсбук давно перестав бути лише соцмережею для обміну дуками та зацікавленнями, а його локальні сегменти дедалі частіше віддзеркалюють соціальні настрої. Саме тому відомі люди активно використовують його задля створення свого іміджу та просування важливих ідей.

Фейсбук давно перестав бути лише соцмережею для обміну дуками та зацікавленнями, а його локальні сегменти дедалі частіше віддзеркалюють соціальні настрої. Саме тому відомі люди активно використовують його задля створення свого іміджу та просування важливих ідей.

Волиняни не стали винятком, а тому «Таблоїд Волині» вирішив дослідити, хто з них найбільш активний та популярний по той бік екранів користувачів.

Для першого дослідження обрали десятку лідерів думок, до якої увійшли волинські політики, депутати,  чиновники та громадські діячі. Ми проаналізували усі їхні дописи, зроблені протягом листопада, включаючи 5 найбільш топових за кількістю лайків і репостів, що і стало критерієм вибудовування рейтингу.

Цього місяця рейтинг Фейсбук-юзерів очолив директор благодійного фонду «Рідна Волинь» Дмитро Глазунов.  Він опублікував 14 дописів, серед яких – привітання з релігійними святами, фото з рідними, вірші та цитати класиків, анонси презентації книги В’ячеслава Хурсенка, репости важливих новин ЗМІ, власні роздуми на різні актуальні теми. Усе це принесло йому 1378 вподобань постів та рекордних 2857 поширень на сторінки інших користувачів!

3

Сторінка радника міського голови Ігоря Поліщука у листопаді цілком нагадувала робочу, адже там – урочисті промови на відкриттях фестивалів, футбольних майданчиків та інших спортивних новин, інформація про діяльність партії та анонси власних інтерв’ю. Загалом аж 54 дописи, щоправда, від попереднього щабля нашого імпровізованого рейтингу дещо відстає за кількістю вподобань (їх 1219) та помітно відстає у кількості репостів (їх лише 110).

Депутат Григорій Недопад минулого місяця писав про прийом громадян, наближення зими і опалювальний сезон, вітав зі святами та ділився новинами щодо ремонтів доріг у Луцьку. Усього – 31 допис, 850 лайків та 303 репости.

Дещо менш активним був депутат Микола Яручик, бо з опублікованих 14 постів лише кілька він супроводив авторським коментарем. Решту – поширення новин зі ЗМІ та теги в матеріалах інших користувачів. За місяць йому вдалося зібрати 816 лайків та 27 репостів.

Депутат  Михайло Імберовський у листопаді приймав чимало вітань з Днем народження на з Днем ангела, а власних дописів написав 33. Серед них і робочі моменти, і гороскопи, і роздуми щодо розвитку країни і фотоспогади про мандрівки.  Протягом місяця на його сторінці 700 вподобань та 100 репостів.

Депутат Андрій Покровський опублікував 22 дописи, за які отримав 254 вподобань та 66 лайків. Серед тем постів – депутатський звіт за рік та роздуми з приводу стрілянини у Луцьку.

16 дописів Ігоря Алексєєва стосувалися жартів з виборів і серйозних роздумів щодо адекватності виборців, а ще інформація про воєнний стан і «євробляхи».  У  підсумку – 446 вподобань дописів та 109 поширень зі сторінки.

Депутатка Юлія Вусенко полюбляє довгі дописи і хештег «думки вголос». Втім, її 39 постів присвячені не лише проблемам міста та України, але й красивим фото із подорожей, тренінгів та цитатам відомих людей. За місяць також  444 лайки та 45 репостів.

Керівник волинської «Свободи» Микола Федік цього місяця писав на Фейсбуці мало, майже усі 20 дописів – поширення думок та інтерв’ю Олега Тягнибока. Серед власних дописів – привітання друзів та побратимів з важливими святами. На цьому зібрав 191 лайк та 31 репост.

Найменш активним у листопаді на Фейсбуці був виконувач обов’язків міського голови Григорій Пустовіт 4 власні коментарі до дописів і з десяток постів, які поширили в його життєписі інші користувачі. У підсумку – 121 вподобання та 19 репостів.

Звісно, це лише умовний рейтинг, адже дехто свідомо відмовляється від соцмереж, але все ж відомі волиняни використовують власні сторінки не лише як розвагу, але і як частину своєї роботи та засобу впливу на аудиторію.

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].

Коментарі

вп:

не вірю, що нема П'ятигорця)

10 Грудня 2018, 14:23

волинянин:

а де простий люд. який про добро пише

10 Грудня 2018, 14:36

Додати новий коментар