Успішно!

біхелсі

Тусовка 90-х, три «вишки» і рік у Німеччині: студентські спогади відомих волинян. ФОТО

Для багатьох студентство – один з найяскравіших періодів у житті. Кохання і дружба, безліч подій і нових вражень, несподіваних знайомств, шалених історій і планів на майбутнє закарбовуються у нашій пам'яті назавжди. 

Для багатьох студентство – один з найяскравіших періодів у житті. Кохання і дружба, безліч подій і нових вражень, несподіваних знайомств, шалених історій і планів на майбутнє закарбовуються у нашій пам'яті назавжди. 

25 січня у світі відзначають Тетянин день, який також слід вважати Днем студента«Таблоїд Волині» поцікавився у відомих волинян, яким було їхнє студентство. 

Наталія Благовірна

Нинішня проректорка з навчально-виховної роботи та комунікації ВНУ Наталія Благовірна у 90-х була студенткою факультету медіакомунікацій та підприємництва (тоді – факультет економіки та організації книжкової справи) Української академії друкарства та опановувала спеціальність «Видавнича справа та редагування». Відтак, студентські роки лучанка провела у Львові.

1

«Починаючи з третього курсу, працювала лаборантом цієї кафедри. На фото – мої тодішні викладачі, а тепер колеги. Після пар, відразу бігла на кафедру. Якщо раптом мої одногрупники вирішували прогуляти пару, то для мене то був справжній клопіт, бо ж мої викладачі водночас були моїми колегами, і якщо якась пара не відбувалась, то з цим викладачем я через кілька хвилин бачилась на кафедрі, відповідно він чи вона відразу прагнули пояснень. Мої одногрупники цю етичну дилему вирішили для мене з легкістю: не проблема, ти прийшла на пару, а нас нема, нас уже нема, ти – бідасько – безсила. Дуже тепла атмосфера завжди була на тій кафедрі, з теплом і щемом згадую і групу, і викладачів», – пригадує Наталія. 

Важливим періодом студентського життя лучанка вважає і четвертий курс – час одруження з Максимом Благовірним. 

«Зустрічі з ним, життя "на два міста" – частина студентства», – каже Наталія. 

Максим Благовірний

Луцький радійник і підприємець Максим Благовірний здобував освіту у ВНУ ім. Лесі Українки на факультеті романо-германської філології у 1995 – 2000 роках. Про цей період у нього залишилося багато яскравих спогадів.

«Перша фотка із Настею Каспрук (в той період вона була головою фан-клубу Руслани  те, що мені особливо чомусь запам'яталось) та Олександром Пирожиком, власкором газети "Віче". І тут він вже, як бачимо по значку на лацкані,  депутат міської ради Луцька. Я ж мав у "Віче" підробіток, друкуючи майже щотижня якісь маленькі матеріали. Часто у них була прихована (тоді не було слова "контекстної") реклама. Йшлося в дописах в основному про студентське життя (я тоді був головою ВФ Української студентської спілки), писав і про власні авторські передачі, що робив на радіо «Луцьк» (0.5 ставки), та активно висвітлював новини луцької тусовки в ДО (Будинок офіцерів, "Рок проти наркотиків", "Волинська запіканка", хіт-парад "Ультра-Топ"..)». 


Робота на радіо «Луцьк» ВОДТРК займає особливе місце у спогадах лучанина. 

«Ведучі етеру Оксана Цимбалюк, Василь Рябчук, я, та опальний звукооператор Сергій Гуренко. Чому такий? Бо щоразу коли Сергію "світило" підвищення по службі на посаду звукорежисера, він попадав у халепу, але то вже якось іншим разом», – жартома зауважує Максим, демонструючи фото 1997 року. 


Олена Балабаш

Заступниця директора луцького Палацу учнівської молоді Олена Балабаш була студенткою багато разів, адже має три вищих освіти! 

«Завжди ці роки згадую з приємністю, позитивом та вдячністю!», – каже керівниця. 

У 1997–2002 роках Олена навчалася у ВДУ ім.Лесі Українки, де здобула свою першу спеціальність – «Хореографія і початкове навчання».

2

1


Друга спеціальність, яку Олена Балабаш здобувала у 2002–2004 роках, кардинально відрізняється від першої:

1

Досягнувши неабияких професійних успіхів, лучанка не зупинилася й у 2020 році отримала диплом магістра за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування» (державна служба).

«Наявність багатьох освіт дали мені можливість бути обізнаною в багатьох сферах професійної діяльності!», – зауважує Олена.

1

2

1

Богдан Климчук

Студентські роки керівника турагентства «Патріот» Богдана Климчука приходяться на 2000–2005 роки. Навчаючись у Луцькому державному технічному університеті, лучанин проходив практику у Німеччині. Цей період Богдан вважає найяскравішими спогадами студентства.


Після практики стосунки студента з Німеччиною продовжилися: у 2004 році Богдан Климчук протягом семестру навчався у Вищій технічній школі Ліппе. Про насиченість того життєвого періоду красномовно говорять самі фотографії:





***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].

Додати новий коментар