«Чому у нас він в такій дупі»: волинська ведуча поділилася думками про внутрішній туризм в Україні

12 Вересня 2019

Ведуча ток-шоу «Протилежний Погляд LIVE» Галина Падалко, яка часто подорожує різними містами України та світу, поділилася думками про внутрішній туризм в Україні.

Свій «крик душі» лучанка опублікувала на своїй фейсбук-сторінці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЯК ВОЛИНСЬКА ВЕДУЧА «ТОНУЛА» В БАРХАНАХ. ФОТО

«Хандра на ніч...

Я часто бентежусь питанням з приводу внутрішнього туризму в Україні. Щоразу, повертаючись з крутезних місць нашої країни, я не можу заснути від думки, чому у нас він (внутрішній туризм) у такій дупі?

У наші державі насправді є все! Все, що треба, аби захопити подих туриста. Ми – велична держава, яка багата, як природними об’єктами, так і історико-культурними та архітектурними місцями. У нас є рожеві солені озера, білосніжні пляжі з бірюзовою водою, пустелі, кришталеві озера, могутні ліси, красивезні гори, каскадні водоспади та купа величних замків та палаців.

Що я можу сказати з цього приводу?

1. Більшість пам’яток мають неошатний вигляд. Памятки не реставрують, вони розсипаються, залишаючи безодні цей безцінний культурний спадок. Ліси та водоспади вщент покриті слідами вельми культурних туристів-бичар, які не прибирали після себе. Список можна продовжувати...

2. Немає відповідної інфраструктури. Бажання покуштувати місцевих страв у автентичному кафе біля туристичного об’єкту, нівелюється за умови незакритої базової потреби доїхати до цього місця, не залишивши колеса у вибоїнах наших славетних доріг.

3. Місця не розпіарені. Всі їдуть у Колізей в Римі чи хочуть сфоткатись з Ейфелевою вежею. Чи зараз їдуть на острів Хайнань, бо тема на стадії активного качу. А хто з вас раніше чув про безлюдний острів Джарилгач, водоспад Бурбун, той, що як з реклами баунті та Червоногородський замок графа Дракули, який під час дощу омивається кров’ю тамтешніх багатих на залізо ґрунтів? Єдині одиниці чули. Чому? Цього немає у вашому інформаційному полі.

4. Тури Україною не приносять так багато доходу туроператорам, як олінклюзіви Туреччини чи Єгипту. І тут не треба пояснень.

Це сумно і хочеться щоб було не так. Але це реалії.
Що ми можемо зі свого боку робити, аби популяризувати внутрішній туризм, адже більшість з моїх фб френдів не беруть участь у тендерах на прокладання доріг?

Подорожувати самими і писати про ці місця! Багато писати і багато викладати фото! Це мінімум, можна долучатись до місцевих туристичних комюніті і прибирати ліси, але не забувати писати про круті місця України!», – написала Галина Падалко.

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter