Виглядати молодше свого віку допоможуть «ін’єкції краси»

22 Листопада 2018

«Таблоїд Волині» продовжує серію публікацій, в яких досвідчені косметологи розповідатимуть про те, як зберегти красу та молодість. Чому відбуваються вікові зміни, як їх виявити і попередити, а також виглядати значно молодше, пояснила лікарка-хірургиня, косметологиня Ольга Петрук.

Якого результату можна досягнути за допомогою «ін’єкцій краси»?

Усі «ін’єкції краси» можна умовно поділити на дві групи, залежно від того, з якою метою їх роблять.

Перша група – ін’єкції з метою б’ютифікації та гармонізації, тобто збільшення губ та вилиць, безопераційна корекція форми носа, корекція асиметрії або форми підборіддя, зміна пропорцій обличчя. Друга група ін’єкцій спрямована на корекцію і профілактику вікових змін.

Треба зауважити, що вікові зміни, тобто старіння, відбувається на всіх шарах, починаючи з кісток черепа, супроводжується ослабленням зв’язкового апарату, гіпертрофією і гіпотрофією жирових пакетів обличчя, а також змінами у шкірі. Тобто, усунути вікові зміни на обличчі за допомогою самого догляду за шкірою неможливо: одного крему не достатньо.

Чому у жінок з віком погіршується зовнішність?

Зовнішність жінки значною мірою залежить від її гормонального фону. З віком в організмі жінки знижується рівень естрогену. Суттєві зміни відбуваються у клімактеричному періоді (клімакс може бути медикаментозний, природній або пов'язаний із захворюванням, оперативним втручанням тощо) – усе це супроводжується гормональними змінами, що відображаються на обличчі жінки. І відбувається це лавиноподібно, дуже стрімко.

Іноді негативні зміни пов’язані з різким схудненням. У такому разі на обличчі втрачається об’єм. У жінки округлість лиця – це красиво, це ознака молодості. З віком або у разі схуднення відбувається скелетизація обличчя. У жінок западають скроневі ямки, просідає спинка носа, збільшується орбіта ока і очі здаються втомленими – усе це відбувається внаслідок втрати об’єму. Це можна скоригувати. Скажімо, якщо надати запалим скроневим ямкам об’єму – обличчя одразу виглядатиме набагато свіжіше.

Слід зауважити, що на відміну від жінок, чоловікам скелетизація личить. Вона підкреслює їхні гендерні ознаки, робить обличчя брутальним, а чоловічі риси – виразнішими. Так, ін’єкційними методиками можна коригувати, підкреслювати гендерні ознаки чоловіка, наприклад, коригувати кут нижньої щелепи, формувати вольове підборіддя.

Як жінці зрозуміти, що у неї почалися вікові зміни? На що варто звернути увагу насамперед?

Для цього достатньо розташувати дзеркало знизу і подивитися на своє відображення: усі недоліки (обвисання шкіри, мішки під очима, зморшки тощо) одразу стануть помітними. Саме тому усі роблять селфі, розташувавши телефон зверху: так обличчя виглядає краще.

Якщо зміни почали відбуватися, не варто зволікати. Краще зробити профілактичну процедуру, ніж чекати, коли вони стануть явними. Спрофілактувати легше, ніж коректувати. У корекції застосовується багагаторівневий комплексний підхід, застосовуються різні методики, і це потребує тривалого часу.

Які процедури можна зробити для профілактики вікових змін?

Для профілактики вікових змін можна зробити ін’єкції ботулотоксину, які попереджують утворення зморшок. Повернути втрачені об’єми та скоригувати риси обличчя допоможуть філери.

Позитивний результат дає застосування плазмотерапії – ін’єкції плазми крові, яка запускає потужне омолодження тканин на всіх рівнях

Ефективним методом покращення контуру обличчя є векторний ліфтинг препаратом Radiesse та безопераційна підтяжка обличчя нитками Аптос. Нитки Аптос імплантууються підшкірно, завдяки чому досягається ліфтинг-ефект. Це є альтернативою хірургічній підтяжці обличчя. Процедура дає можливість спрофілактувати ознаки старіння й омолодити обличчя в цілому. Самі нитки покращують якість шкіри, стимулюючи вироблення колагену.

Але застосування ін’єкційних методик не означає, що треба відмовитися від домашнього та професійного догляду за обличчям. Усе треба поєднувати.

Кажуть, що можна «підсісти» на ін’єкції краси. Це правда?

«Підсісти» на ін’єкції неможливо, можна «підсісти» на їхній результат, на свій вигляд. Але я завжди наголошую пацієнтам на тому, що треба дотримуватися золотої середини: не варто надміру захоплюватися ін’єкціями, періодично обличчю треба давати відпочинок. А окрім того, треба обов’язково робити комплексний догляд за обличчям.

Ін’єкції – це не панацея і не єдиний варіант рішення усіх проблем. Я – прихильниця комбінованого підходу. Окрім ін’єкційних методик, треба вдаватися до доглядової косметології, робити масажі, пілінги, біоревіталізацію та інші підтримуючі процедури. Догляд за обличчям обов’язково має бути комплексним!


2
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter