Соцфейс: де відпочиває і чим займається прес-секретарка голови Волинської ОДА

05 Листопада 2018

Минуло трохи більше, ніж 150 днів, відколи у нового голови Волинської ОДА Олександра Савченка з’явилася нова прес-секретарка Катерина Павлова.

«Таблоїд Волині» вирішив зазирнути на сторінці дівчини у соцмережі, щоб показати її захоплення, мрії, мотивації та способи відпочинку для традиційної рубрики «Соцфейс».
***

Катя народилася у містечку Радивилів.

Раніше була позаштатною кореспонденткою UA: Волинь, а згодом – журналісткою та ведучою на 12 Каналі.


Також, у 2016-му знялася у спокусливій сцені з молоком у кліпі гурту «Флайза».

Катя активна у Фейсбуці та Інстаграмі, найбільше її дописів – про роботу, хоча й відпочивати не забуває.


Саме тому серед її міток і проставлених геотегів можна побачити і місця робочих зустрічей та конференцій, і нічні клуби та ресторани, і цікаві мандрівки Україною.Втім, вона не з тих користувачок, які не можуть прожити жодного дня без нового допису, тому пости на її сторінках з’являються не дуже часто. Разом з тим, на активність це не впливає, адже її акаунт в Інстаграмі вподобало більше тисячі людей, при тому, що вона там читає трохи більше 20-ти людей.Нещодавно дівчина почала активно відвідувати спортзал, а до списку спортсменів, які її мотивують, у соцмережі додала боксера Віталія Кличка та луцьку тренерку з тверку Лесю Соломіну.

Звісно, чимало дописів та фото прес-секретарка присвячує своєму шефу. Разом вони відвідують не лише офіційні заходи й бізнес-форуми, а й фестивалі їжі, концерти, благодійні бали, арт-шоу та виставки.
***

Передрук без згоди Таблоїда Волині заборонений.

3
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter