Лучанка-переможниця «Холостяка» роздумує про весілля

31 Травня 2018

Переможниця проекту «Холостяк»-8 лучанка Іванна Гончарук написала пост, присвячений весіллю. Як йдеться на сайті СТБ, дівчина поділилася з читачами емоціями, які переповнюють наречену напередодні урочистостів, в Instagram . Невже холостяк Рожден Анусі освідчився Іванці?

Переможниця «Холостяк»-2018 Іванка в одній із соціальних мереж розповіла про весілля. Дівчина поділилася роздумами про передсвяткові хвилювання та дала читачкам пораду, як із цим впоратися.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Соцфейс: чим у соцмережах живе лучанка – переможниця шоу «Холостяк». ФОТО

«Хочу це, ні це, думаю, буде так, а тепер інакше… Стоп, міняємо все!!! Наречені, вам це знайомо? Кожна дівчинка, перебуваючи в стані «скоро заміж», нервує не на жарт. Ми звалюємо на себе все, що тільки можна… І забуваємо про те, що це не той день, коли потрібно панікувати. Кожна дівчина повинна насолодитись та отримати максимум задоволення від того, що відбувається…» — написала учасниця романтичного реаліті.

За результатами голосування «Чи залишився Рожден Анусі з Іванкою» більшість глядачів вважають, що пара розійшлася. А яка ваша думка?3
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter