СОЦФЕЙС: чим ділиться в інстаграмі луцький Олег не Винник

07 Квітня 2020

З кожним роком стати успішним блогером все складніше: якщо колись можна було вийти в топ за допомогою яскравих селфі, то тепер не обійдеться без епатажу, хайпу та реклами.

Але охочих привабити на свою сторінку багато підписників та створити високу активність не меншає, тому доводиться креативити з усіх сил.

«Таблоїд Волині» в рамках старої-доброї рубрики «Соцфейс» заглянув на інстаграм-сторінку молодого луцького блогера Олега Ольховича з веселим нікнеймом – Олег, але не Винник.

У своєму біо хлопець обіцяє підписникам розповісти про іншу сторону інстаграму та разом вивчити іноземну мову «на easy».

Стартував молодий блогер на початку січня, а сторінці всього 12 дописів, але значно вища активність – у сторіз. Там він часто показує, як весело робить домашнє завдання, розповідає про переглянуті фільми та ділиться планами на день.

Спершу пости про вивчення іноземних мов хлопець писав російською, але дуже швидко повернувся до рідної української, в якій почувається впевненіше.

Програми для саморозвитку та навчання, обробка фото, правила сторіз та алгоритми інстаграму, лайфстайл та миле загравання з публікою – ось чим наповнена ця сторінка.

Після 300 підписників Олег вирішив познайомитися з аудиторією, тож розповів, що йому 15, ходить до звичайної луцької школи, має двох братів та займається рукопашним боєм.

«В моєму блозі не буде дуже багато study-постів, більшість постів буду писати про інстаграм та моє життя. Надіюсь, ви залишитися зі мною, і вам цікавий мій блог. Я дуже стараюся!», – поділився хлопець.

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected].

1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter