Радіоведуча з Луцька розпочала дивну дієту заради експерименту

10 Лютого 2016
Ведуча «Радіо Вєсті» та Чорноморської ТРК, лучанка Тетяна Іванська-Волошинович 1 лютого взяла зобов’язання протягом двох тижнів не їсти цукру.

«Вирішила поекспериментувати, бо хочу спростувати поширену думку, що відмовившись на два тижні від цукру, одразу відчуєш зміни в організмі. Тіло схудне, шкіра покращиться, волосся заблищить», – розповіла «Таблоїду Волині» радіоведуча.

«Коротко. Отже, я ‪#‎sugarfree вже тиждень. Ломки, як такої немає, кава без цукру – ок, чай теж. Враховуючи, що я випиваю каву лише зранку, а чаю практично не п’ю, взагалі нічого не змінилося... Єдине, мрію про солодку випічку. Не торти-тістечка, а саме випічка... булочка там з корицею...ммм», – поділилася враженнями Тетяна за тиждень експерименту.

За кілька днів настрій кардинально змінився. «10 день. Готова «вбити» за снікерс чи вафлю в шоколаді. Як би це пошло не звучало! Взагалі, що поганого і ненатурального в цукрі? Це ж буряк. А буряк я люблю! Аааа», – такий статус ведуча опублікувала на своїй сторінці у Facebook.

Тетяна розповіла «Таблоїду Волині», що наразі експеримент приносить саме такі результати, на які і очікувала. Тобто – їхню відсутність.

«Змін не відбулося, волосся не блищить, зі шкірою теж нічого не сталося. Ще є теорії, що на якщо ти три дні протримаєшся без цукру, ти звикнеш до цього і не зможеш більше пити каву чи чай з цукром... Не знаю. Не звикла. Мрію про чай і каву з цукром. Можливо, справа смаку», – резюмувала дівчина.

0
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter