Успішно!

Луцька телеведуча розповіла про найцікавіші місця у Тбілісі. ФОТО

Луцька телеведуча Галина Падалко поділилася оптимальним маршрутом по Тбілісі

Луцька телеведуча Галина Падалко поділилася оптимальним маршрутом по Тбілісі. 

Дівчина нещодавно повернулася з навчання, яке проходило у столиці Грузії, та встигла познайомитися із цікавими для туристів місцями. 

«Я не розписуватиму кожну з цих точок, оскільки, це буде Long Long read. Але, повірте, розказувати про кожну з них можу вічно - вражень лишився повен мішок. Тому зберігайте собі цей пост, якщо ви плануєте коли-небуть відвідати Тбілісі та побачити всього по-максимуму. Маршрут можна поділити орієнтовно на 2 дні за бажанням, але дуже швидкі туристи (без перерв на ресторани) можуть впоратись і за 1 день», – пише вона на своїй сторінці у Facebook.

Отже, маршрут складається:

Площа Свободи → Старе місто → Будинок калейдоскоп →Абанотубані→ Каньйон і водоспад → Площа Мейдан → Район на скелі Метехі → Палац цариці Дареджан → Канатна дорога → Фортеця Нарікала → Статуя Мати Грузія → Канатна дорога → Міст Миру → Футуристичні труби → Парк Ріке → Авлабарський ринок → Кафедральний Собор Цмінда → Сквер Бараташвілі → Стрітарт перехід на мосту Браташвілі → Дім Юстиції → Сухий ринок → Проспект Руставеллі → Фунікулер та парк Мтацминда.

Загалом, гуляючи визначними пам’ятками, може скластися враження, що Тбілісі досить невелике місто. Але це виключно тому, що проектувальники подбали про любих туристів, будуючи нові футуристичні споруди поблизу історичної частини міста, роблячи ці вкраплення дуже і дуже органічно. Всі з вище перерахованих місць розташовані досить не далеко один від одного і вам не потрібно буде використовувати авто та громадський транспорт.


 

Додати новий коментар