Луцька експертка розповіла, чому 21 березня варто загадувати бажання

21 Березня 2019

Текст: Аліна ХОЛБАН

Сьогодні, 21 березня, перший весняний повний місяць 2019 року, а також день весняного рівнодення. Таке поєднання випадає не кожний рік, тож сьогоднішній день вважається осбливим з точки астрології та езотерики. Особливо сприятливим цей період вважається для загадування бажань та планування майбутнього.

Аби більше дізнатися про цей день, «Таблоїд Волині» поцікавився експертною думкою лучанки-езотерикині Олени Кузьмич:

«Дуже важлиливо, що сьогодні весняне рівнодення: тривалість дня дорівнює тривалості ночі. Відповідно, після цього день стає довшим. Такі астрономічні точки з позиції езотерики вважаються дуже важливими, адже двері між світами стають тоншими. Це гарний період для ворожіння та загадування бажань.
Цього року маємо своєрідні «флеш роялі», адже весняне рівнодення підсилене тим, що сьогодні повня (Повний Місяць), яка також вважається позитивною порою. Вчорашній, сьогоднішній та завтрашній дні сприятливі для плануваня майбутнього. Тож можете взяти, наприклад, блокнотик та записати свої найзаповітніші мрії. Навіть з точки зору психології корисно зробити собі такі позитивні установки.
Також сьогоднішній день характеризується таким явищем, як супермісяць. Це коли візуально здається, що повний місяць трохи більший, ніж зазвичай. Цього року супермісяць був в січні та лютому, а той, що триває зараз – останній у році.

Отже, всі ці фактори разом дають дуже позитивний грунт для загадування бажань».

***
Використання цього матеріалу без дозволу редакції «Таблоїд Волині» заборонене. Авторські права захищені українським і міжнародним законодавством. Під «використанням» мається на увазі повна або часткова републікація цього матеріалу на сторінках інших інтернет-видань (окрім соціальних медіа). Щодо використання матеріалу пишіть на редакційну електронну адресу [email protected]

3
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter